اتوشناس
خانه تعمیرگاه کیا

تعمیرگاه کیا

کیا، از انواع محبوب خودروهای وارداتی است که مرکز جامع خدمات خودرویی اتوشناس بصورت تخصصی، تعمیرات و سرویس‌های دوره‌ای این خودرو را ارائه می‌کند. از آنجائیکه عیب‌یابی و تعمیرات انواع خودرو کیا نیاز به دانش و تجربه بالایی دارد و خطا در آن موجب تحمیل هزینه‌های سنگین مالی می‌شود، اتوشناس بهترین و ماهرترین نیروها و به‌روزترین تجهیزات برا برای بررسی‌ و تعمیر خودروهای کیا بکار گرفته است. تعمیر موتور، تعمیر گیربکس، تعمیر جلوبندی، برق خودرو، صافکاری، نقاشی و صافکاری بدون رنگ PDR از جمله خدمات تعمیرگاهی اتوشناس برای انواع خودروهای کیا است که با ضمانت 6 ماهه یا 5 هزار کیلومتری ارائه می‌شود.

مشاوره رایگان

رزرو نوبت

مزایا تعمیرگاه کیا

تعمیر انواع خودروهای کیا

مهم نیست مدل خودروی شما چیست، کیا سراتو، کیا سورنتو، کیا اپتیما، اسپورتیج، کیا موهاوی، اپیروس، کیا پیکانتو، ریو، کادنزا، کیا سول و ... در تعمیرگاه کیا اتوشناس سرویس‌دهی می‌شوند. اما باید دقت داشته باشید که زمان، چگونگی و هزینه تعمیر انواع خودروها باهم متفاوت است.

استفاده از قطعات اصلی خودروهای کیا

خودروهای وارداتی حساسیت بالایی برای استفاده از قطعات اصلی دارند. تعمیرگاه کیا اتوشناس متصل به شبکه تامین قطعات اصلی است؛ منتها به دلیل متغیر بودن قیمت قطعات، کارشناسان اتوشناس قبل از تعویض هر قطعه، هماهنگی‌های لازم را با صاحب خودرو انجام می‌دهند.

تحویل خودروی جایگزین حین تعمیرات

درصورتیکه پروسه تعمیرات خودروهای کیا نیاز به صرف زمان زیادی داشته باشد، تعمیرگاه کیا اتوشناس به مشتریان خودروی جایگزین تحویل می‌دهد تا مشتری در زمان تعمیر خودروی اصلی، کمبود آن را حس نکند.

پرداخت اعتباری هزینه تعمیرات خودرو

یکی از طرح‌های حمایت از مشتریان که در مرکز خدمات خودرویی اتوشناس اجرا می‌شود، پرداخت اعتباری هزینه تعمیرات است. طبق این طرح مشتریان می‌توانند تا 30 روز بعد از صدور فاکتور هزینه تعمیر را پرداخت نمایند.

تعمیر موتور کیا

تعمیر موتور کیا یکی از مهم ترین و اصلی ترین خدماتی است که در تعمیرگاه کیا اتو شناس ارائه می شود. تعمیر موتور خودروهای کیا به تخصص، دانش و تجربه فراوانی نیاز دارد؛ از این رو هر تعمیرکاری قادر به تعمیر تخصصی موتور این خودرو نیست. از طرفی اگر تعمیر موتور به صورت اصولی و به درستی انجام نشود، صاحب خودرو خسارت و هزینه زیادی را در آینده متحمل خواهد شد.
در تعمیرگاه کیا اتوشناس، متخصصان با تجربه با تمام اجزای موتور این خودرو آشنایی کامل دارند. بنابراین می توانند در کمترین زمان ممکن اقدام به عیب یابی و رفع مشکل موتور خودرو کنند.
خراب شدن موتور می تواند عوامل مختلفی داشته باشد. برخی از این عوامل عبارتند از: عدم تعویض روغن خودرو، توجه نکردن به چراغ هشدار دهنده روغن، سرویس نکردن سیستم خنک کننده موتور، استفاده از روغن موتور بی‌کیفیت و سایر موارد. بهتر است برای تعویض روغن موتور و استفاده از روغن موتور باکیفیت همیشه به تعمیرگاه‌های تخصصی کیا مراجعه کنید. زیرا این تعمیرگاه‌ها بهترین روغن موتور را برای خودرو کیا در اختیار داشته و به صورت کاملا اصولی روغن موتور را تعویض می‌نمایند. یکی از عوامل مهم خرابی موتور، تعویض غیراصولی روغن آن است.

تعمیر گیربکس کیا

تعمیر گیربکس خودرو کیا، یکی دیگر از خدمات تخصصی است که توسط تعمیرگاه کیا اتوشناس به صورت تخصصی ارائه می‌شود. در گذشته تعمیر گیربکس کار ساده‌ای بود. زیرا گیربکس‌ها ساختار مشخص و ساده‌ای داشتند. اما امروزه با ورود خودروهای خارجی مانند کیا و داشتن گیربکس‌های اتوماتیک، تعمیر این گیربکس‌ها به تخصص بیشتری نیاز دارد. گیربکس‌های اتوماتیک نسبت به گیربکس‌های دستی قطعات پیچیده‌تر و حساس‌تری دارند. بنابراین تعمیر این گیربکس‌ها کار هر کسی نیست.
در تعمیرگاه کیا اتوشناس، عیب‌یابی و تعمیر گیربکس‌های اتوماتیک به صورت کاملا اصولی انجام می‌شود. لازم است بدانید که انجام درست خارج کردن گیربکس، نصب و راه اندازی دوباره آن به اندازه کار تعمیر اهمیت دارد. زیرا اگر جداسازی و نصب مجدد گیربکس به درستی انجام نشود، گیربکس خودرو برای همیشه دچار مشکل خواهد شد. ایجاد مشکل در گیربکس می تواند در عملکرد کلی خودرو تاثیرات منفی داشته باشد. بنابراین توصیه ما این است برای تعویض روغن گیربکس و یا تعمیر آن حتما به تعمیرگاه تخصصی کیا اتوشناس مراجعه نمایید.

تعمیر جلوبندی کیا

در تعمیرگاه کیا اتوشناس، خدمات مربوط به تعمیر جلوبندی و زیربندی کیا نیز انجام می‌شود. جلوبندی خودرو شامل بخش‌های زیرین خودرو می شوند که از موتور محافظت می‌نمایند. جعبه فرمان، سیستم چرخ‌ها، فنرها و کمک فنرها، بلبرینگ‌ها، رام، طبق و ... همگی جزء جلوبندی خودرو کیا هستند که باید با دقت عیب‌یابی و تعمیر شوند. از علائم خرابی جلوبندی کیا می‌توان به لرزش فرمان، انحراف خودرو، شنیدن صداهای اضافه و ساییدگی غیرطبیعی لاستیک ها اشاره کرد. در صورت مشاهده هر کدام از این عوامل لازم است در سریع ترین زمان جهت سرویس جلوبندی خودروی خود اقدام نمایید. زیرا مشکلات مربوط به جلوبندی در صورت عدم تعمیر به موقع، می‌توانند موجب ایجاد مشکلات بزرگتر در خودرو شوند.

تعمیر برق کیا

خودروهای وارداتی مانند کیا به دلیل داشتن آپشن‌های مختلف دارای سیستم الکترونیکی بسیار پیچیده‌ای هستند. وصل کردن اشتباه تنها یک سیم می تواند موجب خراب شدن کل سیستم برق خودرو و اختلال در کارکرد آن شود. در تعمیرگاه کیا اتوشناس، تمامی کارهای مربوط به تعمیر سیستم الکترونیکی خودرو به‌صورت صفر تا صد انجام می‌شوند. خاموش شدن خودرو و روشن نشدن آن تنها یکی از مشکلاتی است که می‌توان ریشه آن را در سیستم برق خودرو جستجو کرد. در تعمیرگاه کیا اتوشناس، مهندسین الکترونیک به درستی مشکلات مربوط به برق خودرو را تشخیص داده و جهت رفع آنها اقدام نمایند. انژکتور، باتریف فیوزها، شمع، وایر، کویل، کنترل کننده ها و مدارها از اجزای اصلی سیستم برق خودرو کیا هستند. بروز هرگونه مشکل در عملکرد این قطعات، موجب بروز اختلال در کل سیستم برق ماشین خواهد شد. با سپردن ماشین خود به تعمیرگاه کیا اتوشناس، می‌توانید جهت تعمیر صحیح و اصولی برق خودروی خود آسوده خاطر باشید.

سرویس دوره‌ای کیا

سرویس دوره‌ای کیا در تعمیرگاه کیا اتوشناس براساس چک لیست‌های ارائه شده توسط کمپانی خودروسازی کیا انجام می‌شود. هر شرکت خودروسازی برای کارکرد بهتر محصولات خود، انجام سرویس‌های دوره‌ای را در زمان مشخص، ضروری می‌داند تا از بروز خسارت‌های سنگین و هزینه‌های اضافی جلوگیری شود. سرویس‌های دوره‌ای شامل چک کردن کامل مایعات خودرو، اصول ایمنی، چک لیست مربوط به لاستیک‌ها و چراغ‌ها می‌باشد. در سرویس‌های دوره‌ای تمامی این موارد به صورت کامل بررسی خواهند شد و در صورت مشاهده هرگونه ایراد، متخصص مربوطه اقدام به تعمیر و رفع مشکل می نمایند.
انجام سرویس‌های دوره‌ای برای ماشین‌های خارجی نظیر کیا نسبت به سایر خودروها اهمیت دو چندان دارد. زیرا هزینه تعمیر و خرید قطعات این خودروها بیشتر است. بنابراین صاحبان خودرو برای پیشگیری از ایجاد خرابی های بزرگتر باید سرویس‌های دوره‌ای را به موقع انجام دهند.

صافکاری و نقاشی کیا

در تعمیرگاه کیا اتوشناس، صافکاری و نقاشی خودروهای کیا توسط ماهرترین صافکاران و باسلیقه‌ترین نقاشان صورت می‌گیرد. خودروهای کیا جزء خودروهای لوکس هستند که جلوه بصری آنها برای راننده بسیار مهم است و در صورت تصادف شدید، درست کردن آن نیاز به دقت و ظرافت بالایی دارد. در تعمیرگاه کیا اتوشناس ماهرترین صافکاران با استفاده از جدیدترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌های شاسی‌کشی، جک‌های مخصوص صافکاری و دستگاه‌های مدرن صافکاری PDR، کوچکترین موج‌های ناشی از ضربات را صاف می‌کنند. نقاشی خودرو نیز در اتاق رنگ کوره‌ای ایتالیایی verta با دمای بالا و مکش ذرات ریز، خدمات نقاشی را تا سطح استاندارد کارخانه بالا می‌برد.

مشاهده بیشتر

ویدئو تعمیرگاه اتوشناس

اتوشناس به تجربه بیش از 50 سال در بازار خودرو آماده ارائه بهترین و باکیفیت ترین سرویس تعمیرات برای خودروهای وارداتی و لوکس خارجی است. اتوشناس با پرسنل مکانیک متخصص و خبره در دقیق ترین حالت و سریع ترین زمان، مشکل خودروی شما را تشخیص داده و کوتاه ترین مسیر را برای تعمیر پیدا می‌کنند. جهت تماس با این مجموعه ازشماره تلفن 45267-021 استفاده نمایید.

مزایای تعمیرگاه کیا

قیمت مناسب و حق انتخاب متنوع قطعات
تجهیزات روز و متخصصین مجرب
خدمات جامع و کامل خودرو
ضمانت خدمات و قطعات۶ ماه یا ۵ هزار کیلومتر

سوالات متداول تعمیرگاه کیا

سایر سوالات متداول

چطور متوجه شویم خودرو درست تعمیر شده است؟

در تعمیرگاه کیا اتوشناس، خودرو قبل از تحویل به مشتری توسط نیروهای متخصص به طور دقیق و در در چندین مرحله بررسی می‌شود تا از صحت انجام تعمیرات اطمینان حاصل شود. ضمانت دو برابری قطعات و خدمات برابر با 6 ماه یا 5 هزار کیلومتر، تائیدی بر این امر است. مجموعه خدمات خودرویی اتوشناس با سابقه 50 ساله و در اختیار داشتن به‌روزترین تجهیزات تعمیرگاهی و قطعات اصلی، توانسته است بیشترین آمار رضایتمندی مشتریان را از خدمات خود کسب کند.

چطور متوجه شویم روند تعمیرات خودرو شویم؟

کارشناسان اتوشناس دائماً با مشتریان در تماس هستند تا آنها را گزارش عیب‌یابی خودرو، قطعاتی و سیستم‎هایی که نیاز به تعمیر یا تعویض دارند و همچنین هزینه و زمان این روند، مطلع سازند. چراکه قیمت قطعات و وسایل مصرفی دائما در حال تغییر است و مشتریان باید انتخاب کنند که از کدام قطعات و با چه کیفیتی برای خودروی آنها استفاده شود.

آیا هزینه تعمیرات خودرو در اتوشناس بالاتر از سایر تعمیرگاه‌ها است؟

خیر، هزینه انواع خدمات مانند تعمیرات خودرو در اتوشناس کاملا منصفانه است. در تعمیرگاه اتوشناس کلیه خدمات بر اساس تعرفه‌های اعلام شده از سوی اتحادیه‌های مربوطه که اوایل هر سال اعلام می‌گردد، انجام می‌شود. البته باید در نظر داشت که نوع، مدل خودرو، نوع ایراد، تعویض یا تعمیر قطعات فرسوده باعث تفاوت در هزینه‌های تعمیرگاهی هر خودرو می‌شود.

آیا اتوشناس کارشناسی تخصصی خودروهای کیا را انجام می‌دهد؟

بله، مرکز خدمات خودرویی اتوشناس، مجهز به اتاق کارشناسی رنگ و تجهیزات کامل و به‌روز تعمیرگاهی برای بررسی فنی انواع خودروهای کیا است. تشخیص تصادف، رنگ شدگی، کیلومتر واقعی خودرو، تعویض قطعات و اصالت خودرو از جمله مواردی است که توسط کارشناسان خبره خودرو بررسی و اعلام می‌شود.

سرویس دوره‌ای خودروهای کیا در چه زمانی لازم است؟

زمان سرویس دوره‌ای هر خودرو متفاوت است و توسط کمپانی تولید کننده در دفترچه راهنما اعلام می‌شود. این امر برای انواع خودروهای کیا نیز صادق است. با این حال به طور معمول سرویس دوره‌ای باید حداکثر هر سال یکبار یا بعد از هر 20 هزار کیلومتر انجام شود. ضمن اینکه بسته به شرایط جوی که در آن رانندگی می‌کنید، مانند رانندگی در برف یا گرد و غبار باید زمان کمتری برای تعویض روغن‌ها و فیلتر باید در نظر بگیرید.

در سرویس دوره‌ای کیا چه مواردی بررسی می‌شوند؟

برای سرویس دوره‌ای انواع خودروهای کیا، چک لیستی وجود دارد که عنوان آنها در ادامه ذکر شده است.

•ایمنی

•مایعات

•لاستیک

•چراغ‌ها

•شلنگ‌های رادیاتور

•فیلتر هوا موتور

•باتری

•تسمه‌ها

•سر و صداهای غیر معمول موتور

•سایر موارد فنی

آخرین مطالب مجله خودرویی

سایر مطالب
درخواست خدمات اورژانسی

حساب کاربری