اتوشناس
خانه تعمیرگاه هیوندا

تعمیرگاه هیوندا

هیوندای از جمله خودروهایی است که انجام به موقع سرویس دوره‌ای و تعمیر سریع مشکلات برقی آن اهمیت زیادی دارد؛ ضمن اینکه عیب‌یابی درست این خودرو نیز تجربه بالایی می‌خواهد که تعمیرکاران ماهر اتوشناس از آن بهره‌مند هستند. استارت نخوردن خودرو یکی از مشکلات شایع در خودروهای هیوندای است که بسیاری از تعمیرکاران راهکار را در تعویض باتری خودرو می‌دانند، درحالیکه در بیشتر مواقع ایراد از فیوز است و نیاز به صرف هزینه اضافه نیست. اما در تعمیرگاه هیوندای اتوشناس، خودروها در ابتدا بطور دقیق عیب‌یابی شده و تعمیرات تخصصی با ضمانت 6 ماهه یا 5 هزار کیلومتری به مشتریان عرضه می‌شود.

مشاوره رایگان

رزرو نوبت

مزایا تعمیرگاه هیوندا

تعمیر انواع خودروهای هیوندا

مهم نیست مدل خودروی شما چیست، هیواندای i20 ،i30 ،i40، استیشن، اکسنت، النترا، آزرا، آوانته، توسان (ix35)، جنسیس، جنسیس کوپه، سانتافه (ix45)، سنتنیال، سوناتا، سوناتا هیبرید، کوپه، وراکروز (ix55)، ورنا، ولستر و… در تعمیرگاه هیوندا اتوشناس سرویس‌دهی می‌شوند. اما باید دقت داشته باشید که زمان، چگونگی و هزینه تعمیر انواع خودروها با هم متفاوت است.

استفاده از قطعات اصلی خودروهای هیوندا

خودروهای وارداتی حساسیت بالایی برای استفاده از قطعات اصلی دارند. تعمیرگاه هیوندا اتوشناس متصل به شبکه تامین قطعات اصلی است؛ منتها به دلیل متغیر بودن قیمت قطعات، کارشناسان اتوشناس قبل از تعویض هر قطعه، هماهنگی‌های لازم را با صاحب خودرو انجام می‌دهند.

تحویل خودروی جایگزین حین تعمیرات

درصورتیکه پروسه تعمیرات خودروهای هیوندای نیاز به صرف زمان زیادی داشته باشد، تعمیرگاه هیوندا اتوشناس به مشتریان خودروی جایگزین تحویل می‌دهد تا مشتری در زمان تعمیر خودروی اصلی، کمبود آن را حس نکند.

پرداخت اعتباری هزینه تعمیرات خودرو

یکی از طرح‌های حمایت از مشتریان که در مرکز خدمات خودرویی اتوشناس اجرا می‌شود، پرداخت اعتباری هزینه تعمیرات است. طبق این طرح مشتریان می‌توانند تا 30 روز بعد از صدور فاکتور، هزینه تعمیر را پرداخت نمایند.

تعمیر گیربکس هیوندا

یکی از خرابی‌های شایع در خودروهای هیوندا، خرابی گیربکس است که وظیفه انتقال نیروی موتور به میل لنگ را دارد. گرما و اصطکاک ناشی از عملکرد این قطعه سبب خرابی آن می‌شود. به همین دلیل نیز پس از مدتی تعویض یا تعمیر گیربکس اجتناب ناپذیر است. توجه داشته باشید که گیربکس یکی از قطعات گران قیمت خودروهای هیوندا است و فرایند تعمیر آن با هزینه زیادی همراه خواهد بود.
طبق تجربیات، خرابی گیربکس خودش را با علائمی مانند بوی سوختگی از گیربکس، روغن ریزی و روشن شدن چراغ هشدار و شنیده شدن صداهای غیر عادی حین تعویض دنده نشان می‌دهد.

تعمیر موتور هیوندا

خودرو هیوندا نیز مانند سایر خودروهای امروزی در صورت بروز هرگونه مشکل سیستمی سریعاً به راننده اطلاع می‌دهد. به همین دلیل بهتر است به محض روشن شدن چراغ‌های هشدار مخصوصا چراغ چک موتور، چراغ فشار روغن و چراغ روغن، در اسرع وقت به مرکز تعمیرگاه هیوندا اتوشناس مراجعه کنید؛ تا به منظور عیب‌یابی خودرو از دستگاه دیاگ استفاده شود. دقت کنید در صورت عدم مراجعه به تعمیرگاه ممکن است مشکل به وجود آمده شدیدتر شده و در نتیجه هزینه تعمیر آن به مراتب بیشتر شود. موتور خودرو هیوندای نیز مانند سایر خودروها در زمانی که کارکرد مناسبی ندارد علائم مشخصی از خود بروز می‌دهد. صداهای زیاد و غیر عادی، لرزش موتور هنگام راه افتادن، جوش آوردن و داغ شدن بیش از حد موتور و... از جمله این موارد هستند.

تعمیر برق هیوندا

طبق نظر کارشناسان برق خودرو هیوندا یکی از پیچیده‌ترین بخش‌های خودرو است. بدیهی است که فرایند تعمیر برق هیوندا نیز نیازمند تجربه، عیب‌یابی دقیق و مهارت بالا است. به طور کلی سیستم برقی خودرو هیوندای دارای پنج بخش مختلف است. بخش های مختلف برق این خودرو شامل آلترناتور، باتری خودرو، دسته سیم، کنترل کننده های جریان و مصرف کنندگان برق می‌باشد.
در برخی از مدل های خودرو هیوندا مشاهده شده است که پس از روشن شدن ماشین، خودرو به خوبی کار نمی‌کند. برخلاف تصور بسیاری از افراد این دسته از مشکلات می‌‌تواند به دلیل خرابی قطعات الکتریکی ماشین مانند باتری باشد. در صورتی که پس از استارت خودرو با چنین مشکلاتی مواجه شدید بهتر است برای بررسی بیشتر به مراکز تخصصی تعمیر هیوندا مراجعه کنید.
در صورتی که پس از مراجعه به تعمیرگاه هیوندای متوجه شدید که باتری خودرو شما خراب است، بهتر است تا قبل از تعویض باتری، سیستم برق‌کشی خودرو را نیز چک کنید. به طور کلی عمر مفید باتری خودرو ۵ سال است، اما در صورتی که دیگر اجزای الکتریکی خودرو مانند آلترناتور به درستی عمل نکنند می‌تواند باعث خرابی باتری شود.

سرویس دوره‌ای خودرو هیوندا

فیلتر بنزین یکی از قطعاتی است که باید در مدتی معین نسبت به تعویض آن اقدام کرد. بسیاری از افراد از اینکه ماشین آنها در مسیرهای سربالایی عملکرد خوبی ندارد گله می‌کنند. اما این مشکل بیشتر به دلیل بی‌توجهی نسبت به تعویض فیلتر بنزین رخ می‌دهد. ضمن اینکه عدم تعویض فیلتر بنزین می‌تواند سبب افزایش مصرف سوخت خودرو شود. یکی دیگر از مواردی که باید در زمان مناسب تعویض شود، روغن موتور خودرو است. روغن موتور خودرو وظیفه خنک سازی، پاک کنندگی و روان سازی را در موتور دارد. به همین دلیل نیز حتماً در موقع مناسب باید نسبت به تعویض آن اقدام کرد. براساس نظر کارشناسان تعمیرگاه هیوندا اتوشناس زمان تعویض روغن خودرو هر 5 هزار کیلومتر و یا هر سه ماه یکبار است. لازم به ذکر است که این زمان برای همه خودروها یکسان نیست و شما با توجه به تکنولوژی ساخت موتور و روغن موتور مورد استفاده باید روغن موتور خودرو خود را عوض کنید. نکته دیگر آنکه اگر مقدار روغن در موتور ماشین کم و یا حتی زیاد باشد می‌تواند سبب آسیب دیدن موتور خودرو شود. از دیگر روغن‌هایی که نیاز به بررسی دارد، روغن گیربکس است. بهتر است روغن گیربکس خودرو هر 40 هزار کیلومتر یکبار عوض شود.

تعمیر جلوبندی هیوندا

در صورتی که سوار خودروهای تولیدی شرکت هیوندا شوید متوجه نرمی آنها حین رانندگی خواهید شد که دلیل آن سیستم تعلیق و جلوبندی قوی و نرم است.طبق ها، سیبک، میل موج گیر، میل تعادل، دستگاه تعلیق، سیستم فرمان، اکسل، فنر، کمک فنر و... ز جمله بخش های مختلف جلوبندی هیوندای است. زمان تعمیر جلوبندی خودروهای هیوندای به نحوه استفاده و میزان رسیدگی فرد به ماشین بستگی دارد. اما به طور متوسط پیشنهاد می‌شود که در بازه‌های زمانی شش ماهه اقدام به بررسی جلوبندی خودروی خود کنید. مخصوصا اگر به طور مداوم در مسیرهای صعب العبور، رفت آمد می‌کنید.

صافکاری، نقاشی و صافکاری بدون رنگ هیوندای

در تعمیرگاه هیوندا اتوشناس به‌روزترین شیوه‌ها و دستگاه‌های صافکاری و نقاشی بکار گرفته می‌شود. صافکاری با لیزر یکی از جدیدترین متدهای صافکاری در دنیا است که به تازگی رواج پیدا کرده است. این دستگاه‌ها که شبیه اتو هستند اشعه‌های لیزر را روی بدنه خودرو می‌تاباند. همزمان با تابش اشعه‌های لیزر روی قسمت‌های آسیب دیده بدنه، دمای بخش مذکور افزایش پیدا کرده و فلز دچار انبساط شده و شکل دادن به آن راحت‌تر می‌شود. این مدل از صافکاری جزو صافکاری‌های بدون رنگ به شمار می‌رود و در بعضی مواقع ممکن است تنها به وسیله دستگاه لیزر قسمت آسیب دیده بدنه ترمیم شود.
یکی از مزایای استفاده از این روش صرفه جویی در زمان و هزینه است. به طور کلی استفاده از این روش در تعمیرگاه هیوندا اتوشناس به دلیل عدم نیاز به نقاشی موجب صرفه جویی در وقت و هزینه تعمیر خودرو می‌شود. در بخش صافکاری و نقاشی تعمیرگاه هیوندای، جدیدترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌های شاسی‌کشی، جک‌های مخصوص صافکاری و دستگاه‌های مدرن صافکاری PDR برای صاف کرده فرو رفتگی‌ها و اتاق رنگ کوره‌ای ایتالیایی verta با دمای بالا و مکش ذرات ریز برای ارائه خدمات نقاشی تا سطح استاندارد کارخانه وجود دارد.

مشاهده بیشتر

ویدئو تعمیرگاه هیوندا

اتوشناس به تجربه بیش از 50 سال در بازار خودرو آماده ارائه بهترین و باکیفیت ترین سرویس تعمیرات برای خودروهای وارداتی و لوکس خارجی است. اتوشناس با پرسنل مکانیک متخصص و خبره در دقیق ترین حالت و سریع ترین زمان، مشکل خودروی شما را تشخیص داده و کوتاه ترین مسیر را برای تعمیر پیدا می‌کنند. جهت تماس با این مجموعه ازشماره تلفن 45267-021 استفاده نمایید.

مزایای تعمیرگاه هیوندا

قیمت مناسب و حق انتخاب متنوع قطعات
تجهیزات روز و متخصصین مجرب
خدمات جامع و کامل خودرو
ضمانت خدمات و قطعات۶ ماه یا ۵ هزار کیلومتر

سوالات متداول تعمیرگاه هیوندا

سایر سوالات متداول

تعمیرگاه هیوندا اتوشناس کدام خدمات تعمیرگاهی را ارائه می‌کند؟

یکی از مهمترین ویژگی‌های تعمیرگاه هیوندای اتوشناس انجام تعمیرات تمامی بخش‌های خودرو در یک مرکز است. در این صورت دیگر نیازی نیست تا برای تعمیر، تعویض قطعه‌، صافکاری و نقاشی به سایر تعمیرگاه‌ها بروید. ضمن اینکه مرکز جامع خدمات خودرویی اتوشناس با استفاده از به‌روزترین تکنولوژی‌های روز دنیا و همچنین استخدام نیروهای مجرب و باتجربه در زمینه تعمیرات خودرو درصدد ارائه دقیق‌ترین خدمات و جلب رضایت مشتریان است. به همین منظور نیز مرکز جامع خدمات خودرویی اتوشناس، قطعات و خدمات خود را با ضمانت 6 ماهه یا 5 هزار کیلومتری، ارائه می‌دهد.

علائم ایراد در سیم‌کشی برق خودروهای هیوندای چیست؟

در صورتی که حین رانندگی با مشکلاتی از قبیل کم شدن نور چراغ ها و یا غیر فعال شدن بخش های الکتریکی خودرو مواجه شدید احتمال بروز اختلال در سیم کشی خودرو شما وجود دارد. استارت نخوردن ماشین، درست کار نکردن خودرو پس از روشن شدن نیز ریشه در فیوز، باتری و سیم‌کشی خودرو دارد که باید مورد بررسی قرار گیرد؛ توصیه ما این است که در سریع‌ترین زمان ممکن به تعمیرگاه هیوندا اتوشناس مراجعه کنید.

تعمیرات خودرو هیوندای چقدر هزینه دارد؟

تعمیرات اساسی خودروی هیوندای هزینه بالایی دارد برای مثال گیربکس و موتور یکی از قطعات گران قیمت در خودروهای هیوندای هستند. بنابراین تعمیر آن هزینه کمتری نسبت به تعویض دارد و بهتر است به محض مشاهده علائم خرابی آن را به تعمیرکاران ماهر تعمیرگاه هیوندای اتوشناس نشان دهید تا بتوان با کمترین هزینه مشکل را رفع کرد. منتها بطور کلی مرکز خدمات خودرویی اتوشناس برای رفاه حال مشتریان طرح پرداخت اعتباری هزینه تعمیرات خودرو را در نظر گرفته است که امکان پرداخت هزینه تعمیرات را تا بعد از صدور فاکتور و تحویل گرفتن خودرو توسط مشتری فراهم می‌کند.

چطور هزینه تعمیرات خودروهای هیوندای را کاهش دهیم؟

طبق توصیه کمپانی هیوندای، انجام به موقع سرویس دوره ای خودروهای هیوندا موجب جلوگیری از بروز و گسترش معایب جزئی خودرو و در نتیجه تحمیل هزینه‌های بیشتر به منظور تعمیر خودرو می‌شود. تعمیرگاه هیوندا اتوشناس در سرویس‌های دوره‎ای قطعات اصلی و مصرفی خودرو، روغن‌ها و مایعات، ایمنی، لاستیک‌ها و محور چرخ‌ها، چراغ‌ها، شلنگ‌های رادیاتور، سیستم تهویه، فیلتر هوا موتور، باتری، تسمه‌ها، سر و صداهای غیر معمول موتور و سایر موارد را بررسی می‌کنند تا در صورت نیاز معایب آنها را رفع نمایند.

آیا می‌توان زمان تعمیر خودرو را کاهش داد؟

زمان تعمیر خودرو بستگی به میزان آسیب وارد شده به آن دارد. به همین دلیل تعمیرگاه هیوندا اتوشناس از زمان پذیرش خودرو و شناسایی معایب آن، با صاحبان خودرو در ارتباط بوده و روند تعمیرات خودرو را به آنها اطلاع می‌دهند. ضمن اینکه در صورت نیاز به تعمیرات اساسی که زمان زیادی نیاز دارد، خودروی جایگزین به مشتریان تحویل داده می‌شود تا در زمان تعمیرات، خودرو در اختیار داشته باشند.

چگونه از اصالت قطعات مصرفی حین تعمیر خودرو هیوندا مطمئن شویم؟

یکی از مزیت‌های تعمیرگاه هیوندا اتوشناس استفاده از قطعات اصلی و داشتن شبکه قدرتمند تامین قطعات است. کارشناسان اتوشناس پس از اعلام قیمت قطعات اصلی به مشتریان و دریافت تائید آنها قطعات را در خودرو بکار می‌برند. پس از آن کیفیت قطعات مصرف شده به همراه خدمات، مدت 6 ماه یا 5 هزار کیلومتر توسط اتوشناس تضمین خواهد شد.

آخرین مطالب مجله خودرویی

سایر مطالب
درخواست خدمات اورژانسی

حساب کاربری