اتوشناس
خانه فیس لیفت

فیس لیفت

در جهان خودرو با انجام کارهایی بر روی خودروها آن ها را به روز می سازند. این کار علاوه بر زیبایی، کارکرد آن ها را هم اصلاح می کند. به زبان دقیق تر فیس لیفت، خودرو را هم از نظر نما و هم از حیث کارکرد جذاب می سازد. به همان اندازه که جذابیت ها در انسان طرفدار دارند، در جهان ماشین ها نیز جذابیت های کارکردی و ظاهری پر طرفداراند. برای مشاوره فیس لیفت کافیست تماس بگیرید یا فرم زیر را پر کنید.

مشاوره رایگان

مشاوره

مزایا فیس لیفت

خودرو جایگزین در حین فیس لیفت

برای راحتی مشتریان عزیز اتوشناس در حین فیس لیفت خودرو جایگزین در صورت نیاز مشتری در اختیار قرار می گیرد.

فیس لیفت انواع خودروها

این مرکز با توجه به برخورداری از کادری متخصص و کار آزموده، خدمات فنی و مهندسی مناسب و با کیفیتی در زمینه فیس لیفت خودرو هایی مانند بنز ، بی ام و، میتسوبیشی، مزدا، پورشه، کیا، هیوندا و … به مراجعین ارائه می دهد.

مهمترین مزیت فیس لیفت خودرو

یکی از مزایای فیس لیفت در اتوشناس ضمانت خدمات و قطعات به مدت ۶ ماه یا ۵ هزار کیلومتر است که دو برابر مصوب اتحادیه می باشد.

پرداخت اقساطی ۴ ماه هزینه فیس لیفت

مشــتریان گرامــی کــه از خدمــات کاور بدنه خودرو اتوشــناس اســتفاده مینماینــد، میتواننــد بــا اســتفاده از طــرح پرداخــت اعتبــاری اتوشــناس بخشی از آن را طی اقساط ۴ ماه پرداخت نمایند.

مزایای فیس لیفت خودرو

قطعا این پرسش که چرا فیس لیفت خودرو به یک سنت خودرو سازی تبدیل شده است، ذهن تان را درگیر خود کرده است. به راستی چرا خودرو سازان تا این اندازه به فیس لیفت ماشین بها می دهند؟ این کار چه مزیت هایی دارد که همه خودرو سازان بزرگ آن را مو به مو رعایت می کنند؟ واقعیت این است که هر تولید کننده ای هر چند سال یک بار یک مدل ویژه تولید می کند. این مدل های ویژه در واقع یک محصول کاملا نوین و کاملا متفاوت هستند که در مقایسه با مدل قبلی ویژگی های مستقلی دارند.


خودرو سازی و راز جذابیت

شرکت تولیدی، همه ماشین های هم خانواده را با نشانه های ظاهری و فنی خودرویی که خوب فروش کرده است، می آراید یا به عبارتی فیس لیفت می کند. این طراحی اساسی، به فروش بیشتر همه ماشین های هم خانواده کمک می کند.
یکی از دلایل دیگر فیس لیفت خودرو همگام شدن با فن آوری های روز است. تکنولوژی، روز به روز کامل تر می شود. در بازار خودرو هر چه یک ماشین از فن آوری بهتری برخوردار باشد، شانس فروش بیشتری نیز پیدا می کند. ماشین سازان نیز با فیس لیفت های نوین خود، می کوشند ماشین های شان را به تازه ترین فن آوری ها مجهز کنند.

انواع فیس لیفت

به طور کلی فیس لیفت خودرو به دو بخش کلی ماژور و مینور تقسیم بندی می شود.


ماژور

در فیس لیفت ماژور تغییراتی که در خودرو انجام می گیرند، گسترده اند. با این حال ساختار و پلتفرم ماشین تغییری به خود نمی بیند و دست نخورده باقی می ماند. در شکل ماژور، تغییرات به درون کابین و نمای خودرو کشیده می شوند و طراحی آن ها تغییرات چشم گیری پیدا می کند. در این شکل از دگرسازی، ساختمان اصلی ماشین سر جای خود باقی می ماند ولی نمای ظاهری و فضای داخلی کابین به صورتی وسیع تغییر می یابند. در این شکل از تغییر، هویت ماشین تا حدود زیادی تغییر داده می شود.

مینور

در این نوع از فیس لیفت خودرو، تنها به دگر سازی های جزئی پرداخته می شود. ظاهر برخی از قسمت های خودرو تغییر می یابد. اما ماشین، شخصیت قبلی خود را از دست نمی دهد. این تغییرات بخش هایی مانند دیزاین چراغ ها، طراحی سپر، نمای پنجره ها و بخش هایی همانند آن را شامل می شود. در این فرم از تغییر، هویت قبلی ماشین تا حدود زیادی حفظ می شود.

مشاهده بیشتر

معرفی تیونینگ اتوشناس

اتوشناس به تجربه بیش از 50 سال در بازار خودرو آماده ارائه بهترین و باکیفیت ترین سرویس تعمیرات برای خودروهای وارداتی و لوکس خارجی است .اتوشناس با پرسنل مکانیک متخصص و خبره در دقیق ترین حالت و سریع ترین زمان، مشکل خودروی شما را تشخیص داده و کوتاه ترین مسیر را برای تعمیر پیدا می‌کنند.

مزایای فیس لیفت اتوشناس

قیمت مناسب و حق انتخاب متنوع قطعات
تجهیزات روز و متخصصین مجرب
خدمات جامع و کامل خودرو
ضمانت خدمات و قطعات۶ ماه یا ۵ هزار کیلومتر

سوالات متداول درباره فیس لیفت خودرو

سایر سوالات متداول

تفاوت ریدیزاین و فیس لیفت ماژور در چیست

ری دیزاین از حدود مجاز فیس لیفت خودرو ماژور عبور می کند و به یک دستاورد کاملا نوین دست می یابد. در ری دیزاین دیگر با یک ماشین جدید روبرو هستیم. تغییرات چنان گسترده اند که ماشین پس از ری دیزاین دیگر با مدل اولیه خود از زمین تا آسمان فرق می کند. در این شکل از دگر سازی، نمای خودرو از نو طراحی و آفریده می شود. البته تغییرات به همین جا محدود نمی مانند و بخش هایی مانند شاسی، ترمز، سیستم تعلیق، فضای درون کابین را در بر می گیرند. این دگرگونی ها حتی موتور را هم بی نصیب نمی گذارند. موتور خودرو نیز نو می شود. به طور کلی پلتفرم ماشین نوآفرینی می شود.

فیس لیفت شامل کدام بخش‌های خودرو می‌شود؟

برای اینکه درک ملموس تری از فیس لیفت خودرو پیدا کنیم، بهترین راه بررسی قسمت هایی است که فیس لیفت می شوند. چه بخش هایی از ماشین در فرایند فیس لیفت تغییر می یابند؟ البته این را هم در این جا یادآوری کنیم که هدف از فیس لیفت صرفا بهبود زیبایی خودرو نیست. زیبایی یکی از اهداف فیس لیفت است. اما در کنار زیبا سازی خودرو، هدف های بزرگ تری هم دنبال می شود. یکی از این اهداف ایمن سازی بیشتر خودرو است. خصوصا در وضعیت هایی که گیربکس، سامانه کنترل شاسی و دیگر سامانه های ایمنی ماشین تغییر می یابند، این هدف جلوه بیشتری می یابد. هدف دیگر کارکرد بهتر خودرو است.
با توجه به این توضیحات باید گفت که در فیس لیفت خودرو علاوه بر تغییر طراحی چراغ ها، سپر و فضای جلوی پنجره ها، کارکرد موتور نیز بهینه می شود فضای داخلی ماشین نیز بخش دیگری است که در فهرست فیس لیفت قرار می گیرد. ممکن است که برای تودوزی در تزئینات کلی خودرو جایگاه متفاوتی تعریف شود.

فیس لیفت خودرو چه زمانی انجام می شود؟

زمانی که یک مدل تولید شده برای یک دوره چند ساله بدون به روز رسانی به فروش می رسد و این احتمال وجود دارد که به دلیل وجود رقبای به روز شده تر نرخ فروش آن کم شود، زمان فیس لیفت آن فرا رسیده است. معمولا هر نسل از ماشین ها به دستکم یک فیس لیفت نیاز دارد.

هزینه اجرا فیس لیفت چقدر است؟

هر چه تغییرات انجام شده بر خودرو بیشتر باشد، قیمت نهایی نیز بیشتر است. همه چیز به نوع و دامنه تغییرات بستگی می یابد.

چرا باید از خدمات فیس لیفت استفاده کنیم؟

هر تغییری که در روند فیس لیفت خودرو صورت می گیرد، آن را کامل تر می سازد. فرآیند فیس لیفت یک به روز رسانی کامل است. این هماهنگی هم به پیشرفت های فنی و ایمنی بر می گردد و هم به زیبایی شناسی پذیرفته شده و پیشرو. این روند یک مزیت دیگر را نیز به همراه دارد.

آیا فیس لیفت فقط در ظاهر صورت می گیرد ؟

اعمال یک فیس لیفت، تنها منحصر به نمای ظاهری خودرو نیست و بخش‌هایی از طراحی داخلی را هم در بر می گیرد. ممکن است در یک فیس لیفت موارد بسیار داخلی مثل دریچه‌های سیستم تهویه یا تودوزی داخلی تغییر کنند یا برخی المان‌های تزئیناتی به خودرو افزوده شوند.
در برخی مواقع، ممکن است فیس لیفت خودرو، بخش فنی را هم شامل شود و شاهد بروز تغییراتی در این قسمت باشیم.

آیا فیس لیفت‌های یک خودرو ارزش خریدن دارند؟

معمولا در بیشتر خودروهای خارجی، فیس لیفت خودرو حتی اگر تغییراتی جزئی در آنها صورت گرفته باشد، ارزش خریدن را دارد. دلیلش این است که فیس لیفت‌ها درواقع نسخه به‌روزشده و بهبودیافته نسخه قبلی هستند و بنابراین باید امکانات بیشتری در اختیار مصرف‌کننده قرار دهند.

آخرین مطالب مجله خودرویی

سایر مطالب
درخواست خدمات اورژانسی

حساب کاربری