اتوشناس
خانه شیشه دودی

شیشه دودی

برچسب شیشه دودی، لایه نازک، شفاف و دودی رنگی است که روی شیشه خودرو نصب می شود. این لایه که مهمترین تاثیر آن کنترل نور آفتاب است، در درصدهای رنگی متفاوت عرضه می شود و از مزایای آن می توان به مانع از ورود گرما به داخل کابین، افزایش ایمنی در تصادفات (جلوگیری از خرد شدن و پرتاب تکه های ریز شیشه)، افزایش امنیت در برابر ضربه و عایق اشعه UV اشاره کرد. اگر متقاضی شیشه دودی با بهترین برند و با ضمانت هستید کافیست فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند یا با شماره ۰۲۱۴۵۲۶۷ تماس بگیرید.

مشاوره رایگان

رزرو نوبت

مزایا شیشه دودی خودرو

شیشه دودی انواع خودروها

این مرکز با توجه به برخورداری از کادری متخصص و کار آزموده، خدمات فنی و مهندسی مناسب و با کیفیتی در زمینه شیشه دودی خودرو هایی مانند بنز ، بی ام و، میتسوبیشی، مزدا، پورشه، کیا، هیوندا و … به مراجعین ارائه می دهد.

گارانتی مخصوص اتوشناس

کلیه خدمات انجام شده در اتوشناس شامل گارانتی 5 تا 10 ساله می شود و درصورتیکه در این مدت ایرادی به وجود آمد، توسط کارشناسان رفع خواهد شد

تنوع برند

یکی از مزایای شیشه دودی کردن خودرو در اتوشناس استفاده از انواع برندهای برتر بازار است.

پرداخت اعتباری

مشــتریان گرامــی کــه از خدمــات تخــصصی ت اتوشــناس اســتفاده مینماینــد، میتواننــد بــا اســتفاده از طــرح پرداخــت اعتبــاری اتوشــناس کل مبلغ فاکتور و یا بخشی از آن را پس از گذشت ٣٠ روز از تاریخ صدور فاکتور پرداخت نمایند.

نصب برچسب شیشه دودی خودرو

برچسب شیشه دودی، لایه نازک، شفاف و دودی رنگی است که روی شیشه خودرو نصب می شود. این لایه که مهمترین تاثیر آن کنترل نور آفتاب است، در درصدهای رنگی متفاوت عرضه می شود و مزایای دیگری هم دارد:


•مانعی برای ورود گرما داخل کابین:

تابش نور آفتاب مخصوصا در تابستان، گرمای زیادی به همراه دارد و در این شرایط برچسب دودی شیشه می تواند راهکار مناسبی باشد؛ زیرا می تواند تا 50 درصد ورود گرما به داخل کابین را کاهش دهد.


•افزایش ایمنی در تصادفات:

یکی از خطراتی که در تصادفات، سرنشینان را تهدید می کند خرد و پرتاب شدن تکه های ریز شیشه پنجره است. اما قرار گرفتن برچسب روی شیشه ها تا حد زیادی سرنشینان را از خطر خرده شیشه ها در امان نگه می دارد.


•عایق اشعه UV:

اشعه فرابنفش UV اثرات مخربی بر پوست و چشم انسان دارد و علاوه بر آن قطعات داخلی کابین را در دراز مدت فرسوده می کند. برچسب دودی شیشه عایق مناسبی در برابر اشعه UV محسوب می شود و بالاترین کیفیت های آن می تواند تا 99 درصد اشعه UV را دفع کند.


•کنترل نورهای آزار دهنده:

نور آفتاب می تواند بسیار آزار دهنده باشد و موجب اختلال در بینایی هنگام رانندگی شود. درصورتیکه نصب برچسب شیشه دودی نورهای آزاردهنده و خیره کننده را کنترل می کند.


•جلوگیری از خستگی چشم:

نورهای شدید و ناگهانی در روز و شب و همچنین اشعه UV موجب خستگی چشم می شود. نصب برچسب شیشه دودی خودرو تمامی این موارد را کاهش داده یا از بین می برد؛ بنابراین خستگی چشم هنگام رانندگی بسیار کمتر می شود.


•افزایش امنیت در هنگام سرقت:

طبق تحقیقات و استانداردهای جهانی تعیین شده، درصورتیکه شیشه خودرو تا 10 ثانیه در برابر سارق مقاومت کند، احتمال سرقت کاهش می یابد. این قابلیت یعنی مقاوم شدن شیشه خودرو در برابر ضربات و سارقان در انواع برچسب ها متفاوت است و می تواند تاثیر بسزایی در منصرف کردن سارقان داشته باشد.

مشاهده بیشتر

معرفی شیشه دودی خودرو

خدمات شیشه دودی خودرو اتوشناس با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین برند موجود در بازار باعث رضایت مندی مشتریان شده است در ویدئو زیر نمونه شیشه دودی خودرو را مشاهده می کنید.

مزایای شیشه دودی خودرو

قیمت مناسب و حق انتخاب متنوع قطعات
تجهیزات روز و متخصصین مجرب
خدمات جامع و کامل خودرو
ضمانت خدمات و قطعات ۶ ماه یا ۵ هزار کیلومتر

سوالات متداول درباره شیشه دودی خودرو

سایر سوالات متداول

آیا شیشه دودی کردن جریمه ای دارد؟

طبق قوانین راهنمایی و رانندگی امکان دودی کردن شیشه ماشین وجود دارد. اما لازم است که این کار بر اساس درصد مشخصی انجام شود. طبق قوانین جدید، درصد مجاز شیشه دودی ماشین 35 تا 40 درصد است. یعنی 35 تا 40 درصد از نور خورشید به داخل کابین وارد شود

قیمت دودی کردن شیشه ماشین چقدر است؟

عوامل زیادی می توانند روی قیمت دودی کردن شیشه ماشین تاثیرگذار باشند که از جمله آن ها می توان به برند و کیفیت برچسب های شیشه ای اشاره کرد. هر چقدر کیفیت این برچسب ها بالاتر باشد، قیمت آن ها نیز افزایش پیدا می کند. همین موضوع باعث شده تا شاهد تنوع زیادی در قیمت دودی کردن شیشه های خودرو باشیم.

درصد بندی شیشه دودی به چه صورت است؟

شیشه دودی خودرو بر اساس میزان نوری که از خود عبور می دهد، درصدبندی خواهد شد. در حال حاضر، درصدهای شیشه های دودی موجود در بازار 5 تا 100 است. هر چقدر این عدد به عدد 5 نزدیک تر باشد، شیشه دودی تیره تر است و امکان مشاهده داخل کابین خودرو به سختی وجود خواهد داشت. حال هر چقدر این عدد به عدد 100 نزدیک تر باشد، شیشه مشابه با یک شیشه شفاف عمل می کند و می تواند بخش زیادی نور را به داخل کابین عبور دهد.

انواع شیشه دودی ماشین چیست؟

شیشه دودی جنس های مختلفی دارد از جمله جنس های آن می توان به برچسب های رنگی، برچسب های دودی فلزی، برچسب دودی ترکیبی، برچسب دودی کربنی، برچسب دودی شفاف و برجسب دودی سرامیکی اشاره کرد.

تفاوت انواع شیشه دودی در چیست؟

شیشه دودی خودرو در هر خودرو با هم متفاوت است. نوع جنس، متریال های به کار رفته برای ساخت آن ها، میزان ضخامت و ... همگی جزء عواملی هستند که باعث ایجاد تفاوت در شیشه های دودی می شوند.

عمر برچسب های شیشه دودی چقدر است؟

برچسب شیشه های دودی به ندرت از بین می روند و بیش از 15 الی 20 سال عمر می کنند. بعد از مدتی معمولا به خاطر نور و آب و هوا کمی تغییر رنگ داده ولی مشکلی برای آن ایجاد نخواهد کرد. البته سعی کنید از برچسب های دودی مناسب و با کیفیت استفاده کنید.

آخرین مطالب مجله خودرویی

سایر مطالب
درخواست خدمات اورژانسی

حساب کاربری