اتوشناس
خانه احیا رنگ

احیا رنگ خودرو

احیا رنگ خودرو به معنای بازیابی رنگ و از بین بردن خرابی های ایجاد شده روی رنگ خودرو می باشد و برای خودروهایی که بدنه‌شان دچار خط و خش های عمیق یا آفتاب سوختگی شده اند انجام می شود. تیم تیونینگ در اتوشناس از باتجربه ترین متخصیص در زمینه احیای رنگ بهره می گیرد تا با بالاترین کیفیت، نتیجه بی نقصی را رقم بزند. برای رزرو نوبت و مشاوره رایگان کافی است فرم زیر را پر کنید.

مشاوره رایگان

رزرو نوبت

مزایا احیا رنگ خوردو

خودرو جایگزین در حین احیا رنگ خودرو

برای راحتی مشتریان عزیز اتوشناس در حین احیا رنگ، خودرو جایگزین در صورت نیاز مشتری در اختیار قرار می گیرد.

استفاده از تجهیزات روز دنیا

یکی از مهمترین مزیت هی احیا رنگ در اتوشناس استفاده از تجهیزات روز هر برند خودرویی می باشد.

خدمات صافکاری بدون رنگ و ترمیم بدنه

اگر خودروی شما نیاز به ترمیم بدنه و صافکاری و نقاشی داشته باشد تمامی این خدمات در دو شعبه انجام خواهد شد.

پرداخت اعتباری

مشــتریان گرامــی کــه از خدمــات تخــصصی تعمیرگاهــی اتوشــناس اســتفاده مینماینــد، میتواننــد بــا اســتفاده از طــرح پرداخــت اعتبــاری اتوشــناس کل مبلغ فاکتور و یا بخشی از آن را پس از گذشت ٣٠ روز از تاریخ صدور فاکتور پرداخت نمایند.

احیای رنگ خودرو چیست

هدف از احیا رنگ خودرو برطرف نمودن آلودگی های ناشی از باران های اسیدی، خش های سطحی، تورفتگی و ... می باشد. البته اصلاح نمودن رنگ به معنای پر نمودن این فرورفتگی های خفیف نمی باشد. بلکه هدف برداشتن مقدار بسیار کمی از سطح کیلر به وسیله پولیش های ساینده است. با این کار رنگ سطح ماشین یکدست می شود.
پیش از آنکه برای احیا رنگ خودرو اقدام شود، باید سطح ماشین به صورت تخصصی و دقیق شسته شود. این کار موجب می شود تا آلودگی های سطحی به طور کامل از روی رنگ ماشین تمیز شوند. برای این کار معمولا از یک خمیر مخصوص با کیفیت استفاده می شود تا هرگونه آلودگی مانند ذرات صنعتی و شیمیایی از سطح رنگ برداشته شود. بنابراین تورفتگی و آسیب های سطحی روی رنگ ماشین واضح تر و دقیق تر دیده می شوند.
دلیل اهمیت شستشو و تمیز نمودن سطح رنگ پیش از احیا رنگ خودرو، تاثیر منفی آلودگی ها بر نحوه عملکرد دستگاه پولیش است. این آلودگی ها می توانند به داخل پد دستگاه پولیش نفوذ کنند و منجر به آسیب دیدگی سطح رنگ شوند. همچنین زمانی که این آلودگی ها از سطح رنگ تمیز می شوند، دستگاه پولیش آزادانه تر حرکت می نماید و به سطح کار نمی چسبد. بنابراین احیا بدون آسیب رساندن به سطح رنگ انجام می گردد.

مشاهده بیشتر

ویدئوی معرفی احیا رنگ خودرو

انتخاب مرکز احیا رنگ خودرو که بتواند در کنار حفظ رنگ و بدون آسیب رساندن به بدنه ماشین، رنگ خودرو را ریکاوری نماید، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است تا بتوانید به افزایش طول عمر رنگ بدنه ماشین خود کمک کنید، اتوشناس با تجهیزات روز دنیا و متخصصان آموزش دیده آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز است.

مزایای احیای رنگ خودرو

قیمت مناسب و حق انتخاب متنوع قطعات
تجهیزات روز و متخصصین مجرب
خدمات جامع و کامل خودرو
ضمانت خدمات و قطعات ۶ ماه یا ۵ هزار کیلومتر

سوالات متداول درباره احیای رنگ خودرو

سایر سوالات متداول

مزایای احیای رنگ خودرو چیست؟

زیبایی و درخشندگی رنگ خودرو به مرور زمان از بین خواهد رفت. علاوه بر آن طول عمر بدنه خودرو نیز کاهش خواهد یافت. بنابراین با احیا رنگ خودرو می توان به بازیابی رنگ خودرو کمک نمود. از مهم ترین مزایای احیا رنگ ماشین می توان به افزایش طول عمر خودرو و پیشگیری از تخریب رنگ خودرو اشاره نمود. همچنین استفاده نمودن از این روش به برطرف نمودن آسیب های سطحی روی بدنه خودرو نیز کمک می نماید.

مدت زمان خرابی رنگ در خودروها چقدر است؟

همانطور که گفته شد رنگ خودروها پس از مدتی زیبایی و درخشندگی خود را از دست می دهند. یکی از سوالات رایج در رابطه با احیا رنگ خودرو، زمانی است که رنگ خودروها خراب می شود و باید برای احیای آن اقدام نمود. در جواب باید گفت که نمی توان زمان دقیقی را برای خراب شدن رنگ خودرو مشخص نمود. زیرا عوامل متعددی وجود دارند که منجر به خرابی رنگ خودرو می شوند. به طور مثال ماشین هایی که در پارکینگ های سرپوشیده پارک می شوند، دیرتر از ماشین هایی که زیر نور مستقیم خورشید قرار می گیرند، دچار خرابی رنگ می شوند. بنابراین شرایط نگهداری از ماشین، نحوه شستشو، کیفیت رانندگی و ... همگی از عوامل تاثیرگذار بر مدت زمان خرابی رنگ خودرو می باشند. به همین دلیل نمی توان زمان دقیقی را برای خراب شدن رنگ خودرو مشخص نمود.

عوامل خرابی رنگ خودرو چیست؟

عوامل مختلفی وجود دارند که منجر به خرابی رنگ خودروها می شوند. در صورت بروز این عوامل برای افزایش طول عمر ماشین، باید برای احیا رنگ خودرو اقدام نمود. از رایج ترین عوامل آسیب رسان به رنگ خودرو که شاید خیلی به آن ها توجهی نشود، می توان به موارد زیر اشاره نمود.

•فضولات پرندگان

•ایجاد خطوط روی سطح بدنه

•شیره درختان و برخورد حشرات

چه زمانی نیاز به احیا رنگ خودرو می باشد؟

معمولا نمی توان زمان دقیقی را برای احیا رنگ مشخص نمود. اما بهتر است بدانید که اولین علائمی که نشان می دهند ماشین شما به احیا رنگ نیاز دارد، تغییر رنگ و از بین رفتن زیبایی و درخشندگی بدنه ماشین است. اگر ماشین شما دائما در معرض عوامل آسیب رسان مانند نور خورشید، باران های اسیدی، آلودگی هوا و ... قرار دارد، بهتر است برای پیشگیری از آسیب های جدی تر، برای احیا رنگ و استفاده از روکش رنگ خودرو اقدام نمایید.
اما در صورتی که می خواهید از دیگر روش های احیا رنگ خودرو استفاده نمایید، بهتر است ماشین خود را به یک کارشناسان احیا رنگ اتوشناس نشان دهید. او می تواند میزان آسیب های سطحی رنگ بدنه را مورد ارزیابی قرار دهد و بهترین روش احیا رنگ را به شما پیشنهاد دهد. فراموش نکنید که احیا رنگ باید پیش از عمیق شدن مشکلات و آسیب دیدگی های رنگ بدنه انجام شود. زمانی که آسیب دیدگی ها عمیق شوند، دیگر با کمک پولیش و روش های احیا رنگ نمی توان آن ها را برطرف نمود. به همین دلیل اقدام به موقع برای احیا رنگ ماشین از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. اگر نمی دانید که چه زمانی باید برای انجام این کار اقدام کنید، بهتر است از کارشناسان اتوشناس مشاوره بگیرید، تا بتوانید طول عمر رنگ بدنه ماشین خود را افزایش دهید.

بهترین مرکز احیای رنگ خودرو تهران کجاست؟

با توجه به اهمیت انتخاب پولیش ها و روش احیا رنگ، انتخاب مرکز تخصصی و افراد حرفه ای در زمینه احیا رنگ خودرو می تواند اهمیت بسیار زیادی داشته باشد.
استفاده از روش های نوین در شستن ماشین نیز در احیا رنگ خودرو بسیار مهم هستند. بنابراین اگر می خواهید برای احیا رنگ ماشین خود اقدام کنید، سعی کنید مرکزی را انتخاب نمایید که از تکنولوژی های به روز برای شستشوی ماشین استفاده می نمایند. مجموعه اتوشناس یکی از بهترین و تخصصی ترین مرکز احیا رنگ ماشین می باشد. که با کمک افراد متخصص در زمینه احیا رنگ و همچنین استفاده از تکنولوژی نوین در شستن خودرو، کیفیت کار خود را افزایش داده است.
این مرکز هنگام احیا رنگ خودرو از مواد شوینده بسیار قوی که منجر به آسیب دیدگی رنگ خودرو می شوند، استفاده نمی کند. همچنین برای پولیش نمودن آسیب های سطحی روی بدنه، از پولیش های استاندارد به همراه دستگاه ضخامت سنج استفاده می نماید. به همین دلیل احتمال آسیب دیدگی سطح بدنه را به صفر می رساند. حفظ رنگ فابریک خودرو، عدم آسیب دیدگی سطح بدنه و افزایش طول عمر رنگ بدنه خودرو از مهم ترین اهداف این مرکز احیای رنگ می باشد.

ساعت کاری مجموعه اتوشناس به چه صورت می باشد؟

اتوشناس ۷ روز هفته از ساعت ۸ الی ۱۷ آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد.

آخرین مطالب مجله خودرویی

سایر مطالب
درخواست خدمات اورژانسی

حساب کاربری