اتوشناس
خانه پرداخت اعتباری

طرح پرداخت اعتباری

پرداخت هزینه تعمیرات خودرو 30 روز(یک ماه) بعد از صدور فاکتور

مشتریان گرامی که از خدمات تخصصی تعمیرگاهی اتوشناس استفاده مینمایند، میتوانند با استفاده از طرح پرداخت اعتباری اتوشناس، کل مبلغ فاکتور و یا بخشی از آن را پس از گذشت 30 روز (یکماه) از تاریخ صدور فاکتور پرداخت نمایند.

مشاوره رایگان

ثبت کارت

بنر پرداخت اعتباری

متن توضیحی

در زمانی که خودرو نیاز به تعمیرات اساسی ( به طور مثال در زمان تصادفات رانندگی ) دارد، به دلیل هزینه های تحمیل شده به مالکان خودرو و فرصت طلبی افراد سودجو، مالکان خودرو تصمیم به فروش سریع خودرو میگیرند که در اکثر مواقع منجر به زیان مالک خودرو میگردد. در طرح پرداخت اعتباری سی روزه اتوشناس، مالکان خودرو میتواننددر مدت زمان تنفس ایجاد شده توسط این طرح، نسبت به تعمیر خودرو خود اقدام کرده و در نتیجه در صورت تصمیم به فروش نیز با داشتن فرصت تصمیم گیری کافی، نسبت به فروش خودرو خود در زمان مناسب اقدام نمایند. همچنین در اکثر موارد به دلیل نیاز به بازدید کارشناس بیمه جهت برآورد هزینه خسارت ناشی از تصادفات، وقفه زمانی پیش میاید که تامین هزینه های اولیه جهت شروع تعمیرات مانند خرید لوازم یدکی و ... باعث فشار مالی به مالکان خودرو میگردد که استفاده از این طرح میتواند راه حل مناسبی برای این مشکل باشد. در این طرح، مبلغ فاکتور صادر شده براساس نرخ مصوب اتحادیه بوده و هیچ مبلغ اضافه دیگری مانند کارمزد و ... به مشتریان تحمیل نمیگردد. این طرح دارای هیچ محدودیت ( سقف یا کف) مالی نمیباشد و برای تمامی مبالغ فاکتورهای تعمیرات خودرو قابل استفاده است. خدمات تعمیرات در اتوشناس دارای 6 ماه یا 5 هزار کیلومتر (دو برابر میزان استاندارد مصوب) ضمانت کامل است.

معرفی طرح پرداخت اعتباری

اتوشناس به تجربه بیش از 50 سال در بازار خودرو آماده ارائه بهترین و باکیفیت ترین سرویس تعمیرات برای خودروهای وارداتی و لوکس خارجی است .اتوشناس با پرسنل مکانیک متخصص و خبره در دقیق ترین حالت و سریع ترین زمان، مشکل خودروی شما را تشخیص داده و کوتاه ترین مسیر را برای تعمیر پیدا می‌کنند.

مزایای طرح پرداخت اعتباری ٣٠ روزه

بدون کارمزد
۶ ماه یا ۵هزار کیلومتر ضمانت تعمیرات (دوبرابر استاندارد مصوب)
قابل استفاده برای هر میزان فاکتور
طبق نرخ مصوب اتحادیه

آخرین مطالب درمورد خدمات تعمیرگاهی

سایر مطالب
درخواست خدمات اورژانسی

حساب کاربری