اتوشناس
خانه صافکاری و نقاشی

صافکاری و نقاشی

صافکاری و نقاشی یکی از پرکاربردترین شاخه های تعمیرات خودرو می باشد. اتوشناس با کادری مجرب و حرفه ای و تجهیزات روز دنیا در دو شعبه آماده خدمات صافکاری و نقاشی برای انواع خودروهای داخلی و خارجی است. اتاق رنگ کوره ای ایتالیایی verta با دمای بالا و مکش ذرات ریز خدمات نقاشی را تا سطح استاندارد کارخانه بالا برده و دستگاه های شاسی کشی و جک های مخصوص صافکاری، کوچکترین موج و قوس های ناشی از ضربات تصادف را همچون خط کش صاف می کند. استفاده از تکنیک های جدید مدرن صافکاری pdr از دیگر خدماتی است که اتوشناس ارایه می گردد. برای اطلاع از قیمت های و سوالات خود کافیست فرم زیر را پر کنید.

مشاوره رایگان

رزرو نوبت

مزایا صافکاری و نقاشی

صافکاری و نقاشی خودروهای داخلی و چینی

اتوشناس با دو مرکز فعال صافکاری و نقاشی خودرو انجام می گردد.

صافکاری و نقاشی انواع خودروهای وارداتی

اتوشناس مرکز تعمیر انواع خودروهای وارداتی و اتومبیل هایی از برندهای مختلف اروپایی، کره ای و ژاپنی است. این مرکز با توجه به برخورداری از کادری متخصص و کار آزموده، خدمات فنی و مهندسی مناسب و با کیفیتی در زمینه صافکاری و نقاشی خودرو هایی مانند بنز ، بی ام و، میتسوبیشی، مزدا، پورشه، کیا، هیوندا و … به مراجعین ارائه می دهد.

مهمترین مزیت صافکاری نقاشی خودرو

یکی از مزایای صافکاری و نقاشی در اتوشناس ضمانت خدمات و قطعات به مدت ۶ ماه یا ۵ هزار کیلومتر است که دو برابر مصوب اتحادیه می باشد.

پرداخت اعتباری

در راســتای طرحهــای حمایــت از مشــتریان اتوشــناس، مشــتریان گرامــی کــه از خدمــات تخــصصی تعمیرگاهــی اتوشــناس اســتفاده مینماینــد، میتواننــد بــا اســتفاده از طــرح پرداخــت اعتبــاری اتوشــناس کل مبلغ فاکتور و یا بخشی از آن را پس از گذشت ٣٠ روز از تاریخ صدور فاکتور پرداخت نمایند.

صافکاری و نقاشی

به هر حال همه ما به علت اینکه هر روز از خودرو استفاده می کنیم و به مکان های مختلف می رویم، نیاز به تعمیر خودرو خود داریم. تصادفات رانندگی اصلی ترین مشکلاتی هستند که باعث نیاز خودروها به صافکاری و نقاشی می شوند. صافکاری و نقاشی خودرو باید با روش های اصولی انجام شود تا هم زیبایی خودرو از بین نرود و هم قیمت خودرو کاهش پیدا نکند. به همین خاطر، بسیار حائز اهمیت است که افراد برای صافکاری و نقاشی خودرو به چه تعمیرگاهی مراجعه می کنند. در حال حاضر، تعمیرگاه های مختلفی وجود دارند که اقدام به ارائه خودرو نقاشی و صافکاری خودرو می کنند. ولی همه آن ها نمی توانند صافکاری و یا نقاشی خودرو را به بهترین شکل انجام دهند. در ادامه این مقاله قصد داریم بیشتر در رابطه با جزئیات صافکاری خودرو و نقاشی خودرو صحبت کنیم. بنابراین، اگر قصد دارید خودرو خودرو را به یک تعمیرگاه ببرید و عملیات صافکاری و نقاشی را انجام دهید، با ما همراه باشید

صافکاری چیست؟

با توجه به اینکه خودرو به یکی از ابزارهای اصلی زندگی بشر تبدیل شده است و هر روز افراد زیادی از آن استفاده می کنند، احتمال بروز تصادفات رانندگی نیز افزایش پیدا کرده است. فرو رفتگی بدنه و یا آسیب به بدنه خودروها یکی از آسیب های رایج است که معمولا در تصادفات رانندگی کوچک اتفاق می افتد. موضوع حائز اهمیتی که وجود دارد، نحوه درست کردن خودرو آسیب دیده است. بدنه خودرو از بخش های مختلفی تشکیل شده است. در واقع، بدنه دارای یک لایه رنگ و چندین لایه فلز است که بسته به نوع خودرو، استحکام فلز نیز متفاوت است. در صورتی که بدنه خودرو آسیب ببیند، این احتمال وجود دارد که رنگ خودرو نیز تغییر کند! متاسفانه، بسیاری از افراد بدون توجه به مهارت صافکاری، خودروی خود را به یک تعمیرگاه نامطمئن می سپارند و پس از تحویل خودرو متوجه می شوند که چه کار اشتباهی کرده اند! صافکاری و نقاشی خودرو، یک مهارت است که توسط هر کسی قابل انجام نیست. در حال حاضر، تعمیرگاه های مختلفی در کشور ایران وجود دارند که اقدام به ارائه خدمات صافکاری و نقاشی خودرو می کنند. ولی شاید تعداد محدودی از آن ها با داشتن پرسنل با تجربه، می توانند عمل صافکاری و نقاشی خودرو را به درستی انجام دهند. صافکاری خودرو به معنای باز گرداندن بخش فلزی خودرو به حالت اولیه است. در واقع، در صورتی که خودرو در تصادفات رانندگی آسیب ببیند، این احتمال وجود دارد که بدنه خودرو فرو برود. این موضوع باعث از دست دادن زیبایی خودرو می شود. ولی با هنر صافکاری خودرو می توان بخش آسیب دیده خودرو را به حالت اولیه بازگرداند.

صافکاری خودرو چگونه است؟

آسیب به بدنه خودرو می تواند باعث ایجاد فرو رفتگی در بدنه خودرو شود و زیبایی خودرو را تحت تاثیر قرار دهد. متاسفانه، بسیاری از افراد بدون اینکه توجهی به مهارت صافکاری و نقاشی خودرو داشته باشند، برای درست شدن خودرو خودشان با هزینه پایین، خودرو را به یک تعمیرگاه نامطمئن می سپارند. ولی واقعیت این است که صافکاری خودرو در کنار اینکه یک علم برای تعمیر کردن خودرو می باشد، یک هنر است که هر کسی قادر به انجام آن نیست. علم صافکاری به معنای باز گرداندن بخش فلزی خودرو به حالت اولیه است. در صورتی که خودرو آسیب دیده باشد و بدنه آن فرو رفتگی داشته باشد، این احتمال وجود دارد که نیاز به انجام صافکاری و نقاشی خودرو وجود داشته باشد. ابزارها و روش های مختلفی وجود دارند که برای صافکاری و نقاشی خودرو مورد استفاده قرار می گیرند. ولی فارغ از همه این ها، این علم فرد صافکار و مهارت وی است که باعث تعمیر خودرو به بهترین شکل اولیه می گردد.

انواع صافکاری خودرو

بسیاری از افراد نمی دانند که چگونه مراحل صافکاری و نقاشی خودرو انجام می شود. به طور کلی، صافکاری هایی که برای خودروها انجام می شوند به دو نوع زیر تقسیم بندی می گردند

صافکاری با رنگ

صافکاری خودرو با رنگ به معنای این است که پس از صاف کردن خودرو، از رنگ برای زیبایی بیشتر خودرو هم استفاده می شود. در برخی از موارد افراد علاقه مند به صافکاری با رنگ نیستند. زیرا می دانند که صافکاری با رنگ باعث کاهش قیمت خودرو می شود. ولی در صورتی که آسیب دیدگی خودرو بسیار زیاد باشد و رنگ فلز نمایان شده باشد، حتما نیاز است که به همراه صافکاری خودرو، نقاشی نیز انجام شود.

صافکاری بدون رنگ

همانطور که مشخص است، صافکاری بدون رنگ خودرو یکی از انواع صافکاری ها است. در واقع، در این روش صافکاری بدون اینکه به همراه رنگ باشد، بدنه خودرو را به حالت اولیه باز می گرداند. بسیاری از افراد ترجیح می دهند که صافکاری بدون رنگ انجام دهند. زیرا این نوع صافکاری تاثیر زیادی بر روی قیمت نهایی خودرو نمی گذارد. صافکاری بدون رنگ در مدت زمان کمتری و همچنین، با هزینه کمتری قابل انجام خواهد بود.

انواع روش های صافکاری و نقاشی خودرو

حال که با انواع صافکاری آشنا شدیم، شاید این سوال برای شما مطرح شود که صافکاری چگونه انجام می شود؟ به طور کلی، ابزارها و روش های مختلفی برای انجام صافکاری و نقاشی خودرو وجود دارند. موضوع حائز اهمیتی که وجود دارد، استفاده صحیح از این ابزارها است. استفاده از این ابزارها برای یک هدف اصلی است! در واقع، همه افراد از این ابزارها استفاده می کنند تا خودرویی که بدنه آن آسیب دیده را تعمیر کنند. میزان فرو رفتگی بدنه خودرو باید با ابزارهای موجود به حالت اولیه باز گردانده شود. در حال حاضر، روش های مختلفی برای صافکاری و نقاشی خودرو وجود دارند که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

صافکاری با میله

یکی از روش های قدیمی برای صاف کردن بخش فلزی خودرو، استفاده از میله است. میله به عنوان یک ابزار در پشت بخش فرو رفته قرار گرفته و می توان با چندین ضربه، بخش فلزی را به حالت اولیه باز گرداند. به طور کلی، در حال حاضر بسیاری از تعمیرگاه ها از روش صافکاری با میله استفاده می کنند. ولی صافکاری و نقاشی با میله باید با مهارت خاصی انجام شود.

صافکاری با خلاء و مکش

دومین روش برای صافکاری و نقاشی خودرو، صافکاری با مکش است. در این روش از فشار خلاء برای بازگرداندن بخش فلزی خودرو استفاده می شود. صافکاری تحت فشار خلاء یکی از روش های رایجی است که در سال های گذشته در بسیاری از تعمیرگاه ها انجام می شود.

صافکاری با لیزر

علم لیزر توانسته است به هر بخشی از زندگی انسان وارد شود. صافکاری با لیزر یکی از روش های صافکاری است که می تواند برای صاف کردن بخش فرو رفته بدنه مورد استفاده قرار گیرد. در حال حاضر، از روش صافکاری با لیزر برای صاف کردن بدنه خودرو های مختلف استفاده می شود.

صافکاری با چسب حرارتی

صافکاری با چسب حرارتی یکی از روش های نوین برای صافکاری و نقاشی خودرو محسوب می شود. در این روش چسب حرارتی به بخش آسیب دیده خودرو تزریق می شود. سپس با وارد کردن ضربه و نیرو در خلاف جهت بخش تو رفتگی، بدنه خودرو به حالت اولیه بازگردانده می شود.

صافکاری با میدان مغناطیسی

استفاده از میدان مغناطیسی برای صاف کردن خودرو، یک روش رایج و عالی است. در این روش، بخش آسیب دیده خودرو در معرض میدان مغناطیسی قرار می گیرد. سپس، یک ضربه ساده بر روی بخش فرو رفته زده می شود و به راحتی بخش فرو رفته به حالت اولیه باز گردانده می شود. این روش آسیب کمتری به بدنه وارد می کند. زیرا منجر به صاف شدن بدنه با کمترین ضربه خواهد شد.

انواع روش های صافکاری و نقاشی خودرو

صافکاری و نقاشی حرفه ای خودرو

در حال حاضر و با توجه به افزایش آمار تصادفات رانندگی، بروز آسیب به بدنه خودروها بسیار افزایش پیدا کرده است. به همین خاطر تعمیرگاه های مختلفی وجود دارند که اقدام به ارائه خدمات صافکاری و نقاشی خودرو می کنند. با توجه به اینکه صافکاری و نقاشی حرفه ای خودرو کار هر کسی نیست، لازم است که افراد از تجربه افراد با تجربه استفاده کنند. در صورتی که دارای خودروهای لوکس و گران قیمت هستید و می خواهید صافکاری و نقاشی خودرو شما به صورت حرفه ای انجام شود، باید به تعمیرگاه های خبره در این زمینه مراجعه کنید. در حال حاضر، اتوشناس به عنوان یکی از بهترین تعمیرگاه هایی است که اقدام به ارائه خدمات مربوط به صافکاری و نقاشی خودرو به صورت حرفه ای می کند. افرادی که دارای خودروهای خارجی می باشند و در حال حاضر، با مشکل آسیب به بدنه مواجه شده اند، می توانند از خدمات اتوشناس برای صافکاری و نقاشی خودرو استفاده کنند. در حال حاضر، در بخش تعمیرگاه اتوشناس، امکان صافکاری و نقاشی خودرو به صورت حرفه ای برای خودروهای خارجی و ایرانی امکان پذیر است. خدمات مختلف دیگری نیز وجود دارد که در بخش تعمیرگاه و یا غیر تعمیرگاه اتوشناس به مردم ارائه می شوند، در ادامه به هر یک از این خدمات اشاره می کنیم.

صافکاری با انواع ابزارها و روش ها

صافکاری خودرو با انواع ابزارها و روش ها در صافکاری اتوماشین قابل انجام خواهد بود. افرادی که قصد صافکاری و نقاشی دارند و یا افرادی ک قصد صافکاری بدون نقاشی را دارند، می توانند از خدمات این تعمیرگاه استفاده کنند. از بهترین روش ها و دستگاه ها و مواد اولیه برای صافکاری خودرو استفاده می گردد. افرادی که برای صافکاری خودرو خودشان حساس هستند و می خواهند صافکاری خودرو با کمترین هزینه انجام شود، می توانند به تعمیرگاه اتوشناس اعتماد کنند.

نقاشی با بهترین رنگ ها و متناسب با نوع خودرو

افرادی که به علت آسیب دیدگی خودرو، ترجیح می دهند از روش صافکاری و نقاشی استفاده کنند، می بایست به مواد اولیه به کار رفته برای نقاشی خودرو توجه داشته باشند. به طور کلی، استفاده از بهترین رنگ برای خودرو بسیار حائز اهمیت است. اتوشناس در بخش تعمیرگاه بهترین رنگ ها را بسته به نوع خودرو و برند آن انتخاب می کند. در نهایت نیز بهترین رنگ برای خودرو استفاده می شود تا افت قیمت خودرو به حداقل برسد. در کنار انتخاب نوع رنگ، تجربه فرد نقاش برای رنگ کردن خودرو نیز بسیار حائز اهمیت است. نقاشی خودرو باید بدون ایجاد برآمدگی بر روی خودرو انجام شود تا زیبایی خودرو را تحت تاثیر قرار ندهد.

مشاهده بیشتر

معرفی تعمیرگاه تخصصی اتوشناس

اتوشناس به تجربه بیش از 50 سال در بازار خودرو آماده ارائه بهترین و باکیفیت ترین سرویس تعمیرات برای خودروهای وارداتی و لوکس خارجی است .اتوشناس با پرسنل مکانیک متخصص و خبره در دقیق ترین حالت و سریع ترین زمان، مشکل خودروی شما را تشخیص داده و کوتاه ترین مسیر را برای تعمیر پیدا می‌کنند.

مزایای تعمیرگاه صافکاری و نقاشی اتوشناس

قیمت مناسب و حق انتخاب متنوع قطعات
تجهیزات روز و متخصصین مجرب
خدمات جامع و کامل خودرو
ضمانت خدمات و قطعات۶ ماه یا ۵ هزار کیلومتر

سوالات متداول درباره صافکاری و نقاشی

سایر سوالات متداول

بهترین روش برای صافکاری و نقاشی خودرو چیست؟

در اتوشناس روشی به نام روش PDR برای صافکاری و نقاشی خودرو استفاده می شود. این روش یک روش رایج برای صاف کردن خودروها و بازگرداندن آن ها به حالت اولیه می باشد. در حال حاضر، صاف کردن بدنه خودرو با این روش برای خودرو های لوکس و خارجی بسیار توصیه می شود. در این روش، از میله خاصی از جنس فولاد برای صافکاری خودرو استفاده می شود. صافکاری PDR برای صاف کردن انواع فرو رفتگی ها به ویژه فرو رفتگی های کوچک که ناشی از پرتاب سنگ روی خودرو می باشند، مناسب است. البته روش PDR یک روش صافکاری برای خودرو است که بدون رنگ انجام می شود. در این روش بدنه خودرو با تضمین، به شکل اولیه خودش باز گردانده می شود و دیگر افراد نگران مشکل خودروی خودشان نخواهند بود. البته برای استفاده از این روش، نیاز به تجربه بالایی می باشد تا بتوان به بهترین شکل بخش فرو رفته خودرو را اصلاح کرد.

صافکاری بدون رنگ چیست؟

یکی از روش های رایج برای صافکاری و نقاشی خودرو، صافکاری و نقاشی بی رنگ است. در حال حاضر، امکان صافکاری خودرو بدون رنگ امکان پذیر شده و افرادی که نگران افت قیمت خودرو خودشان می باشند، می توانند از صافکاری و نقاشی بی رنگ استفاده کنند. صافکاری و نقاشی بی رنگ بیشتر برای آسیب دیدگی ها و فرو رفتگی های بدنه خودروهایی استفاده می شود که آسیب دیدگی کمی دارند. در صورتی که آسیب دیدگی زیاد باشد و بخش فلزی خودرو به شدت نمایان شده باشد، نیاز به استفاده از روش صافکاری و نقاشی با رنگ است. در صورتی که نمی دانید از کدام روش برای صافکاری و نقاشی خودرو خودتان استفاده کنید، بهتر است که از افراد با تجربه و ماهر در این زمینه کمک بگیرید. تعمیرگاه هایی که اقدام به ارائه خدمات صافکاری و نقاشی بی رنگ و با رنگ می کنند، می توانند به شما برای انتخاب نوع صافکاری و نقاشی کمک کنند. در حال حاضر، امکان صافکاری و نقاشی با رنگ و بی رنگ با روش های پیشرفته وجود دارد و افراد در این زمینه با محدودیت خاصی مواجه نمی باشند. به همین خاطر، انتخاب نوع صافکاری برای خودرو بسیار حائز اهمیت است.

مزایای استفاده از صافکاری خودرو چیست؟

صافکاری و نقاشی خودرو، یکی از روش های قدیمی برای تعمیر خودرو های آسیب دیده بوده اند. در حال حاضر، بسیاری از افراد از مزیت های صافکاری خودرو اطلاعات کافی ندارند و تصور می کنند که نیازی به انجام صافکاری خودرو نیست. ولی واقعیت این است که در صورت آسیب دیدن خودرو، صافکاری خودرو مزیت های بی شماری دارد. اما نکته حائز اهمیتی که وجود دارد، اهمیت انتخاب صافکار برای خودرو است. در صورتی که صافکار با تجربه و مهارت بالا بتواند عمل صافکاری خودرو را به بهترین شکل و روش انجام دهد، دیگر نگرانی برای صافکاری خودرو وجود ندارد. ولی اگر صافکار مهارت کافی برای انجام صافکاری و نقاشی خودرو نداشته باشد، نه تنها صافکاری و نقاشی خودرو مزیتی به دنبال ندارد، بلکه معایب بسیار زیادی را به همراه دارد. زیرا در بسیاری از موارد، خودرو به جای اینکه تعمیر گردد، آسیب بیشتری می بیند. از جمله مزیت های یک صافکاری و نقاشی خوب خودرو مواردی است که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم. زیبا شدن خودرو استفاده راحت تر از خودرو جلوگیری از کاهش و یا افت قیمت خودرو

چه خودروهایی در تعمیرگاه اتوشناس تعمیر می‌شوند؟

همه مدل های خودروهای وارداتی در تعمیرگاه شماره1 اتوشناس در شریعتی شامل بنز، بی ام و، تویوتا، لکسوس، هیوندای، کیا، رنو، بورگوارد، پورشه، ولوو و... و خودروهای ایرانی و چینی در تعمیرگاه شماره2 در جاده مخصوص کرج به وسیله تعمیرکاران مجرب مخصوص همان برند خودرو تعمیر می‌شوند

صافکاری خودرو چقدر طول می کشد؟

با توجه به اینکه خودرو به عنوان یک ابزار اصلی برای مردم تبدیل شده است، تعمیر خودرو در مدت زمان محدود بسیار حائز اهمیت است. صافکاری خودرو و خودرو باید در یک مدت زمان محدودی انجام شود تا افراد بتوانند خیلی سریع به زندگی عادی خودشان باز گردند. یکی از سوالاتی که افراد از تعمیرگاه ها می پرسند این است که صافکاری و نقاشی خودرو چقدر طول می کشد؟ در پاسخ به این سوال باید به شما ذکر کنیم که مدت زمان صافکاری و نقاشی خودرو به عوامل مختلفی بستگی دارد. بسته به اینکه نوع خودرو چه چیزی باشد و نوع آسیب دیدگی چه شکل باشد، مدت زمان صافکاری خودرو نیز متفاوت خواهد بود. در موارد بسیار زیادی صافکاری خودرو کمتر از 1 هفته قابل انجام خواهد بود. ولی در صورتی که آسیب دیدگی به بدنه خودرو شدید باشد و خودرو در اثر تصادفات رانندگی بسیار بد، آسیب دیده باشد، روند صافکاری و نقاشی خودرو بسیار طولانی تر خواهد بود. به هر حال برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مدت زمان صافکاری خودرو بهتر است با تعمیرگاه صحبت کنید و شرایط خودرو خود را بررسی نمایید.

صافکاری درب خودرو چگونه انجام میشود؟

در تصادفات رانندگی، یکی از بخش های رایجی که آسیب می بیند درب خودرو می باشد. درب های عقبی و جلویی خودرو، باعث ایجاد زیبایی منحصر به فردی برای خودروها می شوند و در صورتی که آسیب ببیند، مشکلات زیادی را ایجاد خواهند کرد. از طرفی در بخش درب خودرو، ممکن است سنسورهای مختلفی وجود داشته باشند که اهمیت زیادی برای راننده دارند. به همین خاطر، نیاز است که صافکاری و نقاشی خودرو در بخش درب، توسط افراد با تجربه انجام شود. استفاده از ابزارهای مناسب برای کاهش خطر آسیب دیدگی به درب می تواند باعث بهبود عملکرد سنسورها شود. قیمت صافکاری و نقاشی خودرو در بخش درب بر اساس نوع خودرو میزان آسیب دیدگی خودرو سنجیده می شود. در صورتی که نیاز به صافکاری به همراه رنگ باشد، قیمت صافکاری درب خودرو افزایش پیدا می کند. ولی در صورتی که صافکاری درب خودرو بدون رنگ باشد، نیازی به پرداخت هزینه بسیار زیادی نیست.

برای صافکاری در تهران به کجا باید مراجعه کرد؟

با توجه به تردد خودرو های بسیار زیاد در خیابان ها و اتوبان های استان تهران، آسیب دیدگی بدنه خودرو یکی از مشکلات رایج رانندگان در تهران می باشد. متاسفانه، آسیب دیدن بدنه خودرو تاثیر بسیار زیادی بر روی هزینه نهایی خودرو می گذارد و همین موضوع ایجاب می کند که حداقل افراد به مکان های خوب برای صافکاری و نقاشی خودرو خود مراجعه کنند. در حال حاضر، تعمیرگاه های مختلفی در استان تهران وجود دارند که خدمات مربوط به صافکاری و نقاشی خودرو را به صورت حرفه ای ارائه می کنند. اتوشناس به عنوان یکی از بهترین تعمیرگاه ها در استان تهران می باشد که خدمات صافکاری و نقاشی در تهران را به انواع خودرو های لوکس و خارجی ارائه می شود. تعمیر فرو رفتگی کاپوت، تعمیر فرو رفتگی درب خودرو و ... از جمله خدماتی هستند که در اتوماشین به مردم ارائه می شوند. روش ها و ابزارهای مختلفی برای صافکاری و نقاشی در تهران ارائه می شوند که یکی از بهترین این روش ها، روش صافکاری و نقاشی بدون رنگ است. این روش باعث کاهش قیمت خودرو نشده و می تواند زیبایی خودرو را به حالت اولیه برگرداند.

قیمت صافکاری خودرو چگونه تعیین میشود؟

یکی از دغدغه ها و نگرانی های افراد برای صافکاری و نقاشی خودرو، قیمت صافکاری و نقاشی است. به طور کلی، نمی توان به طور مشخص قیمت صافکاری خودرو را ذکر کرد. زیرا عوامل مختلفی وجود دارند که باعث تعیین قیمت نهایی صافکاری خودرو می شوند. در ادامه به عواملی که باعث ایجاد قیمت های متفاوت برای صافکاری های خودرو می شوند، اشاره می کنیم. قبل از اینکه مطالب زیر را مطالعه کنید به این موضوع توجه داشته باشید که قیمت صافکاری و نقاشی خودرو باید در همان ابتدا توسط فرد صافکار و یا تعمیرگاه تعیین شود. صافکاری بدون رنگ و صافکاری به همراه رنگ دارای قیمت های متفاوتی هستند و لازم است که فرد صافکار این هزینه ها را به شما اعلام کند تا بتوانید تصمیم درستی برای تعیین نوع صافکاری بگیرید. • نوع و برند خودرو • سنسورهای موجود در خودرو • میزان فرو رفتگی و آسیب به خودرو • بی رنگ یا با رنگ بودن صافکاری خودرو • روش استفاده شده برای صافکاری و نقاشی خودرو • مکان آسیب دیده در خودرو

آخرین مطالب درمورد خدمات تعمیرگاهی

سایر مطالب
درخواست خدمات اورژانسی

حساب کاربری