اتوشناس
خانه خرید کارت

کارت خدمات خودرویی اتوشناس

کارت خدمات خودرویی اتویار، یکی از خدمات ارائه شده در شرکت اتوشناس است و خرید آن مزایای بسیار زیادی دارد. این کارت‌های خدمات اورژانسی، خودرو را با توجه به تعداد ستاره‌های آن‌ها از هم متمایز می‌کنند‌. در واقع با خرید هر یک از کارت‌های خدمات خودرویی اتویار، می‌توانید از امکانات و خدمات متنوعی استفاده کنید. کارت‌های خدمات خودرویی اتویار به‌عنوان یکی از زیر مجموعه‌های شرکت اتوشناس، همواره به‌عنوان یک کار راه‌انداز باارزش همراه مشتریان است و در هر شرایطی به‌کمک آن‌ها می‌شتابد. با داشتن این کارت می‌توانید از سرویس‌هایی مانند کارت حمل خودرو با خودروهای ویژه در شهر تهران، تاکسی رایگان برای رفت‌وآمد به تعمیرگاه، کارواش ویژه در اتوشناس، کارشناسی رایگان بدنه، فنی و اصالت خودرو، خدمات دیتیلینگ اتوشناس ، تخفیف‌های ویژه از تعمیرگاه‌های اتوشناس، شارژ باتری به باتری، پنجرگیری اضطراری، سوخت‌رسانی اضطراری با موتورهای اتویار استفاده کنید‌. جهت خرید کارت اتویار می توانید با شماره 021-45267 واحد اتویار تماس حاصل نمایید و یا بصورت آنلاین از لینک های زیر خریداری کنید.

با خودروبرهای ویژه در شهر تهرانحمل خودرو
رفت و آمد به تعمیرگاهتاکسی رایکان
استفاده ازکارواش ویژهدر اتوشناس
فنی بدنه و اصالت خودروکارشناسی رایگان
استفاده از خدمات دیایلینگاتوشناس (اتوآپ)
برای تمدید کارت اتويارتخفیف
تخفیف از تعمیرگاه هایاتوشناس
با موتور های اتویارسوخت رسانی اضطراری
اضطراری با موتور های اتویارپنچرگیری
خدمات شارژ باتری به باتری
قیمت

1 نوبت

1 نوبت

5%

100,000 تومان

2 نوبت

2 نوبت

1 نوبت

5%

5%

5%

1 نوبت

399,000 تومان

5 نوبت

5 نوبت

2 نوبت

1 نوبت

10%

10%

5%

نامحدود

نامحدود

نامحدود

699,000 تومان

سوالات متداول

سایر سوالات متداول

کارت خدمات خودرویی اتویار چه اهمیتی دارد؟

گاهی اوقات فرد هنگام خروج از منزل با خودرو وقت کافی برای چک کردن وسیله نقلیه خود را ندارد و ممکن است در راه با مشکل تمام شدن بنزین مواجه شود و یا لاستیک‌های خودرو در شرایطی نزدیک به پنجر شدن قرار داشته باشند. در بعضی ازموارد نیز خودرو استارت نمی‌خورد و برای روشن شدن به شارژ باتری به باتری در محل نیاز دارد. به طورکلی در تمام وسایل نقلیه از جمله خودروهای سواری بروز چنین مشکلاتی یک امر طبیعی است. برای این‌که در زمان بروز چنین اتفاق‌هایی به سرعت بنوانید خودروی خود را تعمیر کنید، با خرید خدمات اورژانس خودرویی اتویار از امکانات موجود در آن استفاده کنید و دیگر نگران از کار افتادن خودرو در زمان و مکان نامناسب نباشید؛ زیرا خدمات موجود در کارت‌های خدمات اورژانسی خودرو اتویار بدون محدودیت‌های زمانی در تمام ساعات شبانه حتی روزهای تعطیل نیز ارائه می‌شود.

امکانات و سرویس‌های موجود در کارت خدمات خودرویی چیست؟

• حمل خودرو با خودروبرهای ویژه
• ارائه تاکسی رایگان برای رفت و آمد به تعمیرگاه
• استفاده از کارواش ویژه در اتوشناس
• کارشناسی رایگان بدنه، فنی و اصالت خودرو
• امکان استفاده خدمات دیتیلینگ اتوشناس
• استفاده از خدمات شارژ باتری به باتری
• پنچرگیری اضطراری با موتورهای اتویار
• سوخت رسانی اضطراری با موتورهای اتویار

حمل خودرو با خودروبرهای ویژه چگونه انجام می شود؟

برای استفاده از خدمات اورژانس خودرویی اتویار جهت حمل خودرو و جابه‌جایی آن باید از خدمات ارائه شده در کارت حمل خودرو استفاده کنید‌. خدمات حمل خودرو در اتویار به صورت شبانه‌روزی و در همه روزهای هفته حتی روزهای تعطیل هم ارائه می‌شود. اورژانس خودرویی اتویار ازخودروبرهای وینچ‌دار برای انتقال و حمل خودرو استفاده می‌کند. پس از این‌که خودرو توسط خودروبرها به تعمیرگاه انتقال پیدا می‌کند، تعمیرکارهای متخصص و باتجربه خودرو را تعمیر کرده آن را در درب منزل به صاحب خودرو تحویل می‌دهند. با خرید کارت حمل خودرو دو ستاره، پنج ستاره یا هفت ستاره خیال‌‍تان را از بابت دریافت خدمات حمل خودروبرهای ویژه در تهران یا راحت کنید.

ارائه تاکسی رایگان برای رفت و آمد به تعمیرگاه چه زمانی انجام می شود؟

زمانی که خودروی شخصی افراد بنا به هر دلیلی به تعمیر نیاز پیدا می‌کند، باید خودرو را برای عیب‌‎یابی و تعمیر به یک تعمیرگاه تحویل دهد. در طول مدت تعمیر صاحب خودرو ممکن است چندین بار به تعمیرگاه مراجعه کند تا از روند تعمیر خودروی خود آگاه شود. در صورت خرید کارت خدمات خودرویی می‌تواند از امکانات تاکسی رایگان برای رفت‌وآمد به تعمیرگاه استفاده کرد. دارنده کارت‌های خدمات اورژانسی خودرو سه ستاره تا یک نوبت می‌توانند با تاکسی رایگان به تعمیرگاه رفت‌وآمد کنند. با کارت‌های پنج ستاره خدمات خودرویی تا دو نوبت رفت و آمد به تعمیرگاه با تاکسی رایگان خواهد بود و با استفاده از کارت خدمات خودرویی هفت ستاره تا پنج نوبت می‌توان به صورت رایگان با تاکسی به تعمیرگاه خودرو رفت و آمد کرد.

دیگر خدمات خدمات اورژانس خودرویی اتویار شامل چه نکاتی است؟

بسیاری از مواقع پیش می‌آید که لاستیک‌های خودرو دچار پنجری می‌شوند و راننده مهارت کافی براس پنجرگیری ندارد. برای استفاده نامحدود از خدمات پنچرگیری اضطراری با موتورهای اتویار باید برای خرید کارت خدمات خودرویی اقدام کنید. با استفاده از خدمات پنچرگیری لاستیک پنچر شده خودرو در کوتاه‌ترین زمان ممکن با بهترین کیفیت پنچرگیری می‌شود. زمانی که سوخت خودروی شما به پایان می‌رسد و در مکانی به دور از پمپ بنزین متوقف می‌شوید‌، می‌توانید از خدمات اورژانس خودرویی اتویار استفاده کنید. با استفاده از این کارت می‌توان از خدمات سوخت‌رسانی اضطراری با موتورهای اتویار استفاده کنید. با استفاده از این خدمات به راحتی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن سوخت مورد نیاز خودروی شما تامین خواهد شد.

استفاده از کارواش ویژه در اتوشناس به چه صورت انجام می شود؟

یکی‌دیگر از خدماتی که با تهیه کارت خدمات خودرویی اتویار امکان استفاده از آن وجود دارد، استفاده از کارواش ویژه یا کارواش 360 درجه VIP اتوشناس است. کارواش 360 درجه با استفاده از جدیدترین و به‌روز‌ترین تکنولوژی‌های روز دنیا و بهترین قطعات تولید شده است. در این نوع کارواش تمام مراحل شست‌‌وشوی خودرو به صورت اتوماتیک و بدون دخالت دست با بالاترین سرعت و به‌صورت هوشمند انجام می‌شود. این نوع کارواش ذره‌ای آسیب به رنگ و بدنه خودروها وارد نمی‌کند. یکی‌دیگر از مزایای کارواش ویژه اتوشناس خشک کردن سریع برنه خودرو پس از شست‌وشو است.

کارشناسی رایگان بدنه، فنی و اصالت خودرو چه زمانی انجام می شود؟

با خرید خدمات اورژانس خودرویی اتویار می‌توانید از خدمات کارشناسی رایگان بدنه، فنی و اصالت خودرو استفاده کنید. کارشناسی خودرو پس از بررسی رنگ و بدنه، صاف‌کاری، رنگ شدگی بدنه، قطعات فنی خودرو مانند جلوبندی، ترمز، پمپ، چراغ‌های خودرو، گیربکس، موتور، باتری و اصالت موتور و اصالت شاسی ارائه می‌شود. دریافت خدمات کارشناسی رایگان بدنه، رنگ، فنی و اصالت خودرو هم به‌صورت کارشناسی در مجموعه اتوشناس و هم به‌صورت کارشناسی در محل امکان‌پذیر است. کارشناسی خودرو برای تمام خودروهای داخلی و خارجی به‌صورت رایگان انجام می‌شود. مزایای خدمات کارشناسی رایگان خودرو با استفاده از کارت خدمات خودرو اتویار عبارتند از: دریافت برگه نظریه کارشناسی،‌ ضمانت پرداخت خسارت بدون در نظر گرفتن سقف مالی و انجام مراحل کارشناسی در کوتاه‌ترین زمان ممکن‌.

امکان استفاده خدمات کاور،سرامیک ودیتیلینگ به چه صورت است؟

یکی‌دیگر از امکاناتی که با خرید کارت خدمات خودرویی اتویار می‌توان از آن استفاده کرد، امکان دریافت خدمات کاور،سرامیک ودیتیلینگ است. خدمات دیتیلینگ عبارتند از: پولیش و احیا کردن رنگ خودرو با استفاده از صفرشویی، سرامیک بدنه خودرو، کاور بدنه خودرو و فیس لیفت خودرو. این خدمات با بهترین کیفیت و توسط ماهرترین متخصصین انجام می‌شود‌. این شرکت نمایندگی رسمی برندهای ORAFP آلمان، KPMFOL انگلستان و ISHIN آمریکا را بر عهده دارد. با در اختیار داشتن کارت خدمات خودروی هفت ستاره اتویار می‌توانید یک نوبت از تمام خدمات دیتیلینگ کاور،سرامیک ودیتیلینگ با ضمانت ده ساله و با تخفیف استفاده کنید.

چه زمان می توان از خدمات شارژ باتری به باتری استفاده کرد؟

با خرید کارت خدمات خودرویی اتویار از خدمات شارژ باتری به باتری نیز می‌توان استفاده کرد. عملکرد تمام خودروهای داخلی و خارجی به جریان برق باتری وابسته است. وجود کوچک‌ترین نقص و ایرادی در باتری مانع از روشن شدن خودرو خواهد شد. در چنین شرایطی برای رساندن خودرو به تعمیرگاه باید از روش باتری به باتری استفاده کرد. اگر با مشکل روشن نشدن خودرو به دلیل به پایان رسیدن شارژ باتری مواجه شدید، می‌توانید با استفاده از کارت خدمات اورژانسی خودرویی اتویار از خدمات شارژ باتری به باتری کمک بگیرید‌. در این روش یک باتری کمکی را به باتری خودرو متصل می‌کنند تا خودرو با استفاده از انرژی باتری کمکی روشن شود. شارژ باتری به باتری به مهارت خاصی نیاز دارد و هر کسی نمی‌تواند این کار را به خوبی انجام دهد. انجام شارژ باتری به باتری توسط افراد غیر حرفه‌ای به باتری هر دو خودرو آسیب وارد خواهد کرد؛ بنابراین بهترین اقدام استفاده از خدمات باتری به باتری اتوشناس است.

درخواست خدمات اورژانسی

حساب کاربری