اتوشناس

خدمات تعمیر خودرو در محل

بیشتر ما تجربه خراب شدن و از کارافتادن خودرو در خیابان را داریم و یا اینکه یک روز صبح قبل از راه افتادن به محل کار متوجه شدیم خودروی مان از کار افتاده یا روشن نمی شود. در این شرایط بهترین کار تماس با اتوشناس است که خدمات تعمیر خودرو در محل دارد.

مشاوره رایگان

رزرو نوبت

متاسفانه ظرفیت نوبت دهی برای این نمایندگی تکمیل است. لطفا نمایندگی دیگری را انتخاب کنید.

مزایای استفاده از تعمیر خودرو در محل اتوشناس

شفافیت در هزینه ها

اگر اتومبیل شما جلوی چشمان خودتان تعمیر شود مطمئن هستید که چرا و برای چه مواردی پول پرداخت می کنید. شما متوجه می شوید کدام قطعه تعمیر می شود و اگر موردی تعویض شده قطعه قبلی کدام است. بنابراین زمانی که فاکتور هزینه ها به شما داده می شود می دانید چرا پول پرداخت می کنید.

صرفه جویی در زمان بدون محدودیت زمانی

معمولا تعمیرگاه ها در بخش های مشخصی در شهر وجود دارند و به اصطلاح بورس تعمیرکاران هستند. در نتیجه شما برای رسیدن به تعمیرگاه ها باید مسافتی را طی کنید، در ترافیک بمانید و یطور کلی زمان صرف کنید. البته اگر به موقع به تعمیرگاه برسید و آنجا باز و آماده خدمت رسانی باشد. در غیر این صورت شما تنها زمان خود را از دست داده اید. اما خدمات خودرو در محل این مزیت را دارد که شما در ترافیک نخواهید ماند و برای جابجایی زمان نمی گذارید و تعمیر خودرو شما محدود به ساعات کاری نخواهد بود. این موضوع برای افرادی که شاغل هستند ارزش بیشتری دارد چراکه خودشان در بهترین ساعاتی که می توان اتومبیل را به تعمیرگاه سپرد، مشغول بکار هستند. پس از پایان کار و طی کردن ترافیک، احتمال باز بودن تعمیرگاه معتبر کمتر است و همین باعث می شود تا خودرو دیرتر تعمیر شود. برای این افراد بهترین راه استفاده از خدمات خودرو در محل است.

پشتیبانی خدمات مشتریان

این را فراموش نکنید که خدمات جامع خودرویی اتوشناس همیشه پشتیبانی دارد و فرقی ندارد که به صورت حضوری مراجعه کرده باشید یا از خدمات خودرو در محل استفاده کرده باشید. تمامی مشتریان بعد استفاده از خدمات اتوشناس درصورتیکه با مشکلی مواجه شدند می توانند با مرکز تماس اتوشناس ارتباط داشته باشند و از پشتیبانی خدمات مشتریان بهره بگیرند.

استفاده از یک تعمیرکار خودرو با تجربه

اگر از روند جذب نیرو در اتوشناس اطلاع داشته باشید حتما به این اطمینان خواهید رسید که تعمیرکاران اتوشناس ماهر و با تجربه هستند. بنابراین نگران مهارت مکانیک سیار اتوشناس نباشید.

تعمیر خودرو در محل شامل چه خدماتی است؟

بعضی مواقع پس از آنکه امدادگر خودرو به محل می رسد و بررسی اولیه خودرو را انجام می دهد اعلام می کند که خودروی شما باید به تعمیرگاه منتقل شود و تعمیر خودرو در محل امکان پذیر نیست. حال این سوال به وجود می آید که تعمیر خودرو در محل شامل چه خدماتی می شود؟ در این مطلب ما بطور کامل به این سوال پاسخ می دهیم و توضیحاتی درباره سرویس در محل ارایه می کنیم.

سوخت رسانی

یکی از محبوب ترین خدمات سرویس در محل سوخت رسانی در محل است. روش قدیمی تری که برای سوخت رسانی در محل انجام می شد، به همراه داشتم گالن بنزین در خودروها بود که این امر منجر به حوادث دردناکی می شد اما حالا با به راه افتادن این خدمت شما می توانید به راحتی تنها با یک تماس با ۰۲۱۴۵۲۶۷ روی به سرعت و بدون به خطر انداختن خود و همراهان تان، باک خودرو خود را در هر جایی پر کنید. نکته دیگر آنکه شما در صورت استفاده از این سرویس هزینه بالایی پرداخت نمی کنید بلکه هزینه بنزین را بر اساس تعرفه مصوب آن و هزینه رفت و آمد خدمت دهندگان را پرداخت خواهید کرد.

تعویض روغن در محل

تعویض روغن موتور خودرو یکی از تعمیر خودرو در محل و از جمله مواردی است که باید مرتب و به موقع انجام شود چراکه فراموش کردن این موضوع آسیب های جدی برای خودرو درپی دارد. روغن موتور خودرو معمولا هر 4 هزار تا 6 هزار کیلومتر یکبار انجام می شود. روغن موتور در ابتدا شفاف است اما بعد از مدتی رنگ آن سیاه، کدر و چسبنده می شود

تعویض شمع و وایر

شمع و وایر وظیفه احتراق سوخت و انتقال برق ولتاژ بالا را برعهده دارند و معمولا هر 50 هزار کیلومتر یکبار تعویض می شوند با این حال بعضی از شمع و وایرها عمرشان به 95 تا 140 هزار کیلومتر هم می رسد. درصورتیکه این تعویض به موقع انجام نشود موتور دچار خام سوزی می شود، کاتالیست ها دچار مشکل می شوند، خودرو دود زیادی بیرون می دهد و در نهایت به قطعات خودرو آسیب وارد می شود و چراغ چک خودرو روشن می شود. در این مرحله شما باید شمع و وایر خودرو را تعویض کنید و این از جمله خدمات سرویس در محل است.

تعویض لنت ترم

عدم تعویض به موقع لنت ترمز خطر وقوع تصادف را افزایش می دهد و بنابراین هر زمان و در هر کجا که احساس کردید که در زمان ترمز گرفتن صدایی شبیه سوت می شنوید یا خودرو می لرزد یا روی زمین کشیده می شود و بطور کلی سیستم ترمز خودروی شما کارکرد استاندارد قبلی را ندارد حتما لنت ترمز را چک کنید و در صورت نیاز سریعا آن را تعویض کنید. بهره گیری از مکانیک سیار و خدمات خودرو در محل می تواند کمک بزرگی به شما باشد و خطر تصادفات را کاهش دهد.

سرویس دوره ای خودرو

در سرویس دوره ای خودرو تمامی بخش های خودرو بررسی می شود و شما از سلامت و عملکرد بهینه خودروی تان مطمئن می شوید. اینکه میزان مصرف بنزین، روغن و آب رادیاتور در خودرو شما استاندارد است یا تغییر کرده، لاستیک سابی دارید یا خیر، سیستم ترمز، چراف ترمز و ترمز دستی به درستی عمل می کنند یا خیر؟ باتری و سیستم برق در چه شرایطی قرار دارند و مواردی از این قبیل در سرویس دوره ای خودرو بررسی می شوند. معمولا برای سرویس دوره ای خودرو چک لیستی وجود دارد که تعمیرکاران از آن استفاده می کنند و قطعاتی که نیاز به تعمیر و تعویض داشته اند را در آن علامت می زنند و مجموع همین عوامل هزینه سرویس دوره ای خودرو را مشخص می کند..

شارژ گاز کولر خودرو

هر زمان که کولر اتومبیل فضای داخلی را به خوبی سر نکرد بدانید که زمان شارژ گاز کولر فرا رسیده است. از آنجائیکه گاز کولر سمی است بهتر است این کار را به مکانیک های ماهر بسپارید. ضمن اینکه ممکن است سیستم سرمایشی یا کولر خودرو نشتی داشته باشد که شناسایی و تعمیر آن از عهده یک مکانیک ماهر برمی آید. این سرویس بازه قیمتی مشخصی دارد و تنها در صورتیکه خودرو شما نیاز به تعمیر یا نشت گیری داشته باشد قیمت آن افزایش پیدا می کند. همین نکته یکی از مواردی است که افراد سودجود از آن بهره می برند؛ یعنی زمانی که اتومبیل خود را در تعمیرگاه می گذارید و می روید نمی توانید مطمئن باشید که چه اتفاقاتی روی خودرو شما افتاده یا نیفتاده است. درصورتیکه خدمات خودرو در محل شفاف است و شما می دانید برای چه مواردی پول پرداخت می کنید.

تعویض پمپ بنزین

سیستم پمپ بنزین وظیفه سوخت رسانی، احتراق و روشن شدن خودرو را دارد و هر زمان مشکلی در این موارد دیدید بدانید که مشکلی در این قسمت به وجود آمده است. مثلا اگر خودرو زیاد استارت خورد اما روشن نشد، در زمان شتاب گیری مشکل داشت و ریپ زد بدانید که پمپ بنزین شما دچار مشکل شده است و باید تعمیر یا شاید هم تعویض شود. پمپ بنزین معمولا در قسمت زیر شاسی در قسمتی محافظت شده قرار دارد به همین دلیل بهتر است اینکار را به یک مکانیک ماهر بسپارید.

تعویض تسمه تایم

یکی دیگر از قطعات و لوازم مصرفی خودرو که بطور منظم باید تعویض شود تسمه تایم است. تسمه تایم میل لنگ خودرو را به بادامک آن وصل می کند و در یک زمان بندی مناسب دریچه سوپاپ را بطور منظم باز و بسته می کند. مهمترین معیار برای تعویض تسمه تایم، کیلومتری است که خودرو پیموده و این میزان برای هر خودرو متفاوت است. منتها موارد دیگری هم هستند که به شما نشان می دهند زمان تعویض تسمه تایم فرا رسیده است..

تعویض دینام

دینام باتری خودرو را شارژ می کند و اگر درست کار نکند، روشن شدن خودرو با مشکل مواجه می شود، بعد از استارت زدن خودرو روشن نمی شود یا اگر روشن شد بلافاصله خاموش می شود. این موارد نشان دهنده وجود ایراد در دینام خودرو است. تعمیر یا تعویض دینام یکی از خدمات خودرو در محل است که انجام آن نیاز به زمان زیادی ندارد. این قسمت برای تولید برق دارای تسمه و ذغال است و نبود یا اختلال در هر کدام از این موارد، عملکرد این بخش را مختل می کند. اگر سیم پیچی ایراد داشته باشد نیز معمولا دینام را تعویض می کنند.

تعویض باتری خودرو

باتری ها عمر محدودی دارند و بسته به شرایط آب و هوایی و مدل خودرو طول عمر باتری ها متفاوت هستند. یکی از مشکلات رایج باتری ها، خوابیدن باتری است که با باتری به باتری کردن رفع می شود این اتفاق زمانی می افتد که دینام به درستی کار نکند و برق رسانی درست صورت نگیرد و یا اینکه خودرو مدت زمان طولانی خاموش بماند. شما در زمان تعویض باتری خودرو باید باتری فرسوده قبلی را به فروشنده یا نماینده فروش تحویل دهید، چون آلودگی زیست محیطی زیادی دارند و به همین دلیل پروسه متفاوتی برای از بین بردن یا بازیافت آنها وجود دارد. اگر برای تعویض باتری از خدمات خودرو در محل استفاده می کنید می توانید این اطمینان را داشته باشید که مکانیک سیار به شما مشاوره خواهد داد و بهترین نوع را برای شما انتخاب خواهد کرد اما اگر خودتان قصد خرید باتری دارید حتما این نکات توجه کنید که باتری ها دو نوع اتمی، سیلد یا اسیدی، غیر سیلد دارند. پارامترها الکتریکی مانند آمپر و ولتاژ، ابعاد باتری و موقعیت قرارگیری و قطب مثبت و منفی آن را در نظر بگیرید.

مشاهده بیشتر

معرفی خدمات خودرو در محل

اتوشناس به تجربه بیش از 50 سال در بازار خودرو آماده ارائه بهترین و باکیفیت ترین سرویس تعمیرات برای خودروهای وارداتی و لوکس خارجی است .اتوشناس با پرسنل مکانیک متخصص و خبره در دقیق ترین حالت و سریع ترین زمان، مشکل خودروی شما را تشخیص داده و کوتاه ترین مسیر را برای تعمیر پیدا می‌کنند.

مزایای استفاده از تعمیر خودرو در محل اتوشناس

پشتیبانی خدمات مشتریان
استفاده از یک تعمیرکار خودرو با تجربه
پشتیبانی خدمات مشتریان
استفاده از تعمیرکار خودرو با تجربه

آخرین مطالب مجله خودرویی

سایر مطالب
درخواست خدمات اورژانسی

حساب کاربری