خدمات ویژه خودرویی اتوشناس برای پرستاران

قدردانی خودرویی از فرشتگان فداکار سپید پوش

 

مجموعه اتوشناس در راستای مسئولیت اجتماعی و به پاس قدرانی از زحمات فرشتگان سپیدپوش امکانات و خدمات ویژه ای را برای پرستاران در نظر گرفته است.

اگر قرار بود هر سال مانند فوتبال توپ طلا به بهترین ها تقدیم شود بدون تردید،پرستاران همواره جزء اولین گزینه ها قرار می گرفتند و بدون شک تا کنون توپ های طلای زیادی را درو کرده بودند. اما در عالم واقع چنین امکانی وجود ندارد. اما نمی توان زحمات و قدردانی های این قشر فداکار و درعین حال گمنام و کم ادعا را نادیده گرفت. به بیان ساده پرستاران در هر زمان و هر حادثه و موقعیت خطرناکی به وجود می آید همیشه و همواره در صف اول و خط مقدم قرار دارند. این مهم به خصوص طی سال های شیوع کرونا به خوبی خود را نشان داد. به لطف و مدد تکنولوژی تصاویر بسیاری از این فداکاری های شبانه روزی ثبت شده است.همچنین آمار پرستارانی که جان خود را در خدمت رسانی وکمک به مردم از دست داده اند نیز گواهی دیگر بر زحمات این فرشتگان فداکار سپید پوش است.هر چند هنگامی که با آنها صحبت می شود هیچ منتی بر هیچ کس نداشته و هر چه کرده اند را وظیفه می دانند.اما این شغل نیز جزء آن دسته از مشاغل قرار می گیرد که محرک اصلی آن عشق و نوع دوستی است.هر چند که آنان هیچ ادعایی نیز ندارند و شناخته شده هم نیستند.با این حال نمی توان بی خیال و بدون تفاوت از کنار آنها گذشت.چرا که آنان نیز همانند سایر اقشار جامعه درگیر مسائل اقتصادی و معیشتی هستند و طبعا تورم و گرانی ها برای آنان هم بدون تاثیر نیست.در همین راستا مجموعه اتوشناس به اندازه وسع و توان خود در راستای قدردانی از زحمات پرستاران،خدمات و امکانات ویژه ای را طی تفاهم نامه ای با سازمان نظام پرستاری در نظر گرفته است. اتوشناس قصد دارد تا با ارائه این خدمات قدرشناسی خود از این قشر را نشان داده و سپاسگزاری کند.

این تفاهم نامه در سه بخش استوار شده است .

1. ارائه خدمات خودرویی مانند، تعمیرات خودرو، کارشناسی و کاور، سرامیک به پرستاران در اتوشناس

برای این خدمت اتوشناس شرایط ویژه برای بازپرداخت در نظر گرفته است.یعنی شرایط را به گونه ای فراهم می کند که پرستاران بتوانند انواع خدمات مد نظر و مورد نیاز را با بهترین کیفت دریافت کرده و از سوی دیگر دغدغه پرداخت نداشته باشند.این مساله از جایی مهم جلوه می کند که در شرایط اقتصادی کشور و متاثر از تورم،کرونا و افزایش نرخ ارز،هزینه خدمات از یک سو به شدت افزایش پیدا کرده است و از سوی دیگر نرخ استفاده از قطعات تقلبی نیز بسیار بالا رفته است.در این شرایط اتوشناس شرایطی را ایجاد کرده است که علاوه بر تضمین کیفیت،اصالت قطعات مورد نیاز را نیز تائید می کند و از این محل می تواند خیال پرستاران آسوده باشد.

2. شرایط خرید و لیزینگ مناسبی است که در نظر گرفته شده است

در این خدمت اتوشناس علاوه بر کارشناسی دقیق خودروی مد نظر توسط تیم خبره ای که در اختیار دارد.در ابتدا سلامت خودرو و صحت و سقم آن را تائید و تضمین می کند.در ادامه با توجه به قیمت خودرو،شرایط بسیار مناسب و منعطفی را برای پرستاران در نظر گرفته است.

3. ارائه سرویس و خدمات در محل کار پرستاران توسط اتوشناس

اما مهمترین خدمت اتوشناس در این تفاهم نامه را می توان به ارائه سرویس وخدمت مورد نیاز در محل کار پرستاران دانست.این مجموعه با هماهنگی در بیمارستان های مختلف در طول ماه به صورت منظم در این مراکز درمانی مستقر شده و کلیه خدمات خودرویی مورد نیاز پرستاران را  در محل بیمارستان ارائه می کند. در واقع با این بند از تفاهم نامه دیگر هیچ دغدغه ای وجود نخواهد داشت.چرا که برای دریافت سرویس مد نظر دیگر نیازی برای مراجعه به تعمیرگاه نخواهد بود. به بیان ساده پرستاران می توانند با آگاهی از زمان استقرار تیم های اتوشناس در بیمارستان محل کارشان،بدون نگرانی به کار خود بپردازند. اتوشناس امیدوار است که بتواند با ارائه این خدمات ذره ای از زحمات فرشتگان مهربان سپید پوش را جبران کرده و یک پیام ساده به آنان مخابره کند؛شما برای ایران عزیز و محترم هستید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا